Normálne dievča

Príspevok v téme: Normálne dievča
Petrolejko

Ahoj, mám pre niekoho možno zvláštny problém. Pred nedávnom som ukončil ročný vzťah. Rozišli sme sa v dobrom a teraz keď som sám chcel by som si nájsť nové dievča. Problém je v tom, že všetky sú rovnaké, arogantné, drzé a správajú sa ako kurvičky. S takýmito nemám problém, som inteligentný, dobre vyzerajúci chalan a tento typ dievčat sa na mna lepí. Ja chcem ale úplne obyčajné, skromné a hlavné slušné dievča. Také, ktoré má nejaký zmysluplný cieľ a má jasno v prioritách. Kde také nájsť ?

Petrolejko

Tak anjelik zrovna nie som, ale snažím sa byť normálny, nikoho neurážať a nikomu neubližovať :)

Na Sibír nie, chcem ťa vidieť v plavkach :P

vercaaa

Petrolejko - len jedno ti napisem , prajem ti vela stastia aby si si taku nasiel , a ked ju najdes prosim drz ju a nenechaj ju kvoli nejakym problemom ,nedostatkom casu ,peniazom a podobnym veciam ktore nie su az tak dolezite v zivote, pretoze len laska a zdravie su dolezite, byt v zivote stastny a lubit toho kto lubi teba je to najkrajsie na svete a stat pri svojej laske aj ked bude zle . lebo take dievca si nezasluzi trpiet pre lasku , pre lasku urcite nie .

ISS

Vidíš, ja mám zas podobný problém. Som slušné a normálne dievča, len problém nájsť chalana je v tom, že keď chalani zistia, že nie som len pekná, ale aj múdra a sčítaná, tak akoby sa ma zľakli. Nechápem.
A možno sa zdá, že tých kurvičiek je viac ako normálnych dievčat, ale keď píšeš, že také sa na teba lepia, tak sa skús nepozerať na tie, ktoré sa na teba lepia, ale na tie, ktoré sú možno niekde pozadí, alebo ako nazvať.:)Lebo také obyčajné dievča určite nikoho nebude uháňať a lepiť sa naňho. Je to trápne.

Petrolejko

Dakujem za napad, myslim ze som este moc mlady na internetove zoznamky :) aj ked zoznameniu cez net by som sa nebranil. Chcel som sa len vyžalovať a pokecať :P V kazdom pripade dakujem za kazdu jednu reakciu.