Normálne dievča

Príspevok v téme: Normálne dievča
Petrolejko

Ahoj, mám pre niekoho možno zvláštny problém. Pred nedávnom som ukončil ročný vzťah. Rozišli sme sa v dobrom a teraz keď som sám chcel by som si nájsť nové dievča. Problém je v tom, že všetky sú rovnaké, arogantné, drzé a správajú sa ako kurvičky. S takýmito nemám problém, som inteligentný, dobre vyzerajúci chalan a tento typ dievčat sa na mna lepí. Ja chcem ale úplne obyčajné, skromné a hlavné slušné dievča. Také, ktoré má nejaký zmysluplný cieľ a má jasno v prioritách. Kde také nájsť ?

jajaja99

nyky, mozno to bude tym, ze take tie "zabavnejsie" hladaju skor na zabavu...ak by prislo na lamanie chleba, neviem neviem, kolki z nich by povedali ANO.

beskyd

ked chces najst prijemnu, slusnu a hodnotnu zenu ktora za nieco stoji tak musis zainvestovat do prepravy z BA do mensich miest na SVK, odporucam okolie ziliny, oravu, liptov a turiec. inak mozes nariekat aj cely zvysok zivota v tej "uzasnej" BA v ktorej najdes akurat tak to co si opisal. zo skusenosti viem ze skor najdes kvalitnu zensku na pokeci ako v blave nazivo, to je zabite proste.

Petrolejko

No neviem, neverim velmi na zoznamenia cez net :P Povodne som sa chcel len posťažovať :). Som 18 ročný študent z BA, rád športujem (beh a plávanie), nepijem, nefajčím, privyrábam si ako webdizajnér a som otvorený akejkoľvek aktivite, ktorá sa mi zdá byť správna :) Požiadavky na dievča okrem spomínanej slušnosti nemám žiadne.

nyky20

Petrolejko

Vidíš ja mám presne ten istý problém ako ty a presne opačné skúsenosti ako ty. Teraz chcú práveže chalany baby čo sú arogantné, namyslené, fajčiarky, také čo behajú po diskotékach a sú za hviezdy. A babu čo sa nepretvaruje a je uprimná nemajú za nič. No ale som rada, že si sem napísal dal si mi aspon nádej, že pár slušných ešte existuje.

bibi123

Petrolejko-tak sem napis mail, vek, konicky, poziadavky na partnerku a urcite Ti nejaka napise:O)))
sranda, kazdy den tu vznikne tema, ze muzi sa stazuju, ze nevedia najst tu pravu a zeny zas nevedia najst toho praveho... mozno by na zdravi mohla vzniknut zoznamka a mala by uspech:O)))