Kde kupit ryby?

Príspevok v téme: Kde kupit ryby?
lost

Nechcem jest taky zamrazeny odpad ako je v tescu, skor nieco taketo:
www.allamericanpatriots.com
cize maximalne dva dni stare ryby..

ale KDE na slovensku kupit taketo nieco ?

jedine ze by som skocil k morskemu mestu a kupil tam jednu rybu? :)
alebo si ju mam ulovit sam ? :)

zatial som nic take na zapadnom SR nevidel, ale mozno som to len prehliadol..

nejake tipy? :)

dik

Andina

Čerstvé ryby je možné objednať z Kunowského majera, okres Senica. Každý štvrtok robia rozvozy do Bratislavy. Stačí si objednať nad 30 eur a dovoz je zdarma.Mrknite na web.

piciseahorse

Čerstvé ryby sa dajú kúpiť v Rybacine na Škultétyho 16 v Bratislave. Je to predajňa čerstvých rýb a morských plodov za Istropolisom, oproti bývalému Radošinskému divadlu. Pozrite si ich FB stranku fb.com fotia ćo maju nového alebo zavolajte 0940 64 74 64, majú ryby od výmyslu sveta a aj sa u nich dá objednať, keď chcete naisto kúpiť ćo potrebujete.

piciseahorse

Čerstvé ryby sa dajú kúpiť v Rybacine na Škultétyho 16 v Bratislave. Je to predajňa čerstvých rýb a morských plodov za Istropolisom, oproti bývalému Radošinskému divadlu. Pozrite si ich FB stranku fb.com fotia ćo maju nového alebo zavolajte 0940 64 74 64, majú ryby od výmyslu sveta a aj sa u nich dá objednať, keď chcete naisto kúpiť ćo potrebujete.

LatifaFifa

Vo Freshmarketu je predajňa čerstvých rýb, volá sa MyFish. Som veľký milovník rýb a trúfam si povedať, že majú najlepšie a najčerstvejšie ryby v Bratislave. Predavači rybam naozaj rozumie a ich osobný prístup je super

Mesačný princ

Odkedy som videl dokument ako striekajú lososy dioxínom tak nejem žiadne ryby! Bol to strašný dokument a kto má rád ryby, tak ho odporúčam každému

www.csfd.cz

Riverside5

Na Bratislavskom trhovisku na mileticovej v pasazi je novootvorena predajna zivych sladkovodnych ryb kapor amur sumec stuka jeseter karas uhor a kazdy piatok a sobota zive pstruhy ryby vam zabiju aj vycistia

Ryba123

Prebytky z domáceho rybného hospodárstva...kvalitné, čerstvé, každý piatok v Bratislave.
Vákuovo balené, zabité v piatok ráno:
Pstruh lososový, jeseter, vyza, sumec africký....
0917225441