Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co 10 eocnej pod stromcek?

ikuska

ja ked niekedy vidim co ty ludia kupuju kopy darcekov tak ma chyta hroza ze kde na to beru...ako nie ze by som trela biedu al odtial potial

levanderka

10 rocna a hracky? fiha, my mame 10 rocnu doma a ona hracky uz davno nie, uz chce sminky, mobil a ked sa spomenie nieco detske tak vznika boj. mozno ona by aj chcela, ale tak deti si deti a dbaju nato, ze co povedia spoluziaci v skole :D ale nasa rada cita, tak stale jej kupime knihu na vianoce, pyzamko, minula dostala zupan a ten dostane aj teraz, kedze z neho vyrastla :) aj kabat na zimu,a kedze je paradnica tak aby nebrala mne kozmetiku tak nieco take, nejaky lesk jemny.u nas sa vacsinou kupuju prakticke veci. ciapka, sal, rukavice, nasu to tesi.hracky by stali v kute.aj vsetky spolocenske hrym puzzle potratene :)

ojka

u nás taká tradícia písanie Ježiškovi (:
sestra. keď bola v takom veku, tak veľmi ju brali encyklopedie o vesmíre a dinosauroch,zvieratkách, prírode, spoločenské hry (: Pri tom sa aj človek riadne zasmeje, keď to potom všetci hrajú,... tí drobci v niektorých oblastiach majú ešte väčší prehľad ako my, dospelí (:

jankaaaaaaa

skus jej kupit nejake hracky na rozvijanie mysle, ucenia, zapamatavania si veci. hracky typu babika a pod. su podla mna zbytocne. skus nieco uzovocnejsie. zajdi do hrackarstva a popytaj si nejake hry na logicke myslenie pre 10 rocne dieta

titi...

Netreba naraz veľa vecí,ani moc drahé.Kolieskové korčule,alebo korčule na ľad,poprípade niečo k počítači ked má.My niekedy máme bohatšie Vianoce napr.ked dostala slečna staršia mobil.No mala 10tiež vtedy.Aj tlačiaren k počitači,veľmi ju využíva v škole.Internet tiež sme dali na Vianoce.Aj na počítači veľakrát hľadá a nájde si nejaké články k domácej ulohe.Aj sa hrá.Inokedy su sviatky skromnejšie.

titi...

Fakt tým hračkárstvom je to dobrý nápad,alebo prelistovať spolu katalog Dráčika.Ja mám tiež 10 ročnú,ona preštudovala katalog hned ako to uvidela vo dverách hračkárstva.Ja som jej už aj kupila lego 3 v jednom.Lenže ona strašne ľubi autíčka,nemala som problém.Pritom za poslednu dobu rada číta tak aj knihu máme už schovanú.Oblečenie to nekupujem bez nej,je tenučká tak všetko musí vyskušať to si vyberieme spolu.Jednoducho zisti čo ju baví,z čoho by mala radosť.Aj tak si myslím určite vie darček jej kupuješ ty.Aspon moji sami od seba raz povedali,vedia,že pod stromček dávame darčeky ked zaspia.Staršia mi amla 12 rokov,ona už chce niečo iné.Spirálu na mihalnice,lak na nechty lebo kamarátka už má,pritom veľmi rada číta knihy Sumrak, Usvit a podobné.Povedzme tenučku etiazku striebornu nosia ešte dievčatá,náušničky..treba po tom pátrať čo by chcela.

ShaulaThalit

kedysi decká dostávali len to čo potrebovali... ponožky, pyžamo, čiapku, šál, rukavice.... alebo niečo po starších súrodencoch.... a boli šťastné :-)

ikuska

ja som des citala niekde tiez taku otazku co kupit a tam normalne ze jedna pisala ze uz nejakej 8 rocnej ddcere kupila bicykel kopu noveho oblcenie shu shu, knizku a kadeco...som so zhrozila ze naco toho tolko preboha

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co 10 eocnej pod stromcek? - Fórum - ZDRAVIE.sk