Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zubky alebo afty

Príspevok v téme: zubky alebo afty
majka17

ahojte ,chcem sa poradit,mame 5 mesacneho synceka.je uz 2 den nervozny a nechce spat,myslela som si ,ze su to zubky,lebo prve dva spodne uz ma prerezane.lenze rano som mu kukala do ust,ci su to tie zubky a na hornom dsienku mal take vyvreniny,ako pluzgieriky,myslela som si ,ze si to afty(lebo pcha vsetko do ust).Bola som u lekara (zdravotna sestra,lebo som v zahranici a tu vysetruje aj zdr.sestra)a ona mi povedala,ze tam citi zubky a ze nie su to afty.Tak sa chcem opytat,ci je normalne,aby druhe na rade rastli zadne zubky???

zubaarko

jasnacka, mliecne zubky prerastaju v poradi 1,2, a potom 4,3,5 takze je normalne ak mu uz zacinaju vykukat aj zadne ;)
ak samozrejme sa nenasiel ziadny iny problem, tak zrejme pojde len o toto, poriadne sa o drobca staraj, trosku nervozity s prvymi zubkami je vzdy, bye

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zubky alebo afty - Fórum - ZDRAVIE.sk