Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škúlenie

Príspevok v téme: Škúlenie
ni_coolka

Dobrý deň,
môj problém sa so mnou ťahá po celý život a každým dňom to asi znášam horšie.Konkrétne ide o škúlenie; ako malú ma priotrávila doktorka, skoro som umrela no a udrelo mi to na očká. Od malička nosím okuliare s dioptriou +3.00 ...Posledné dva roky nosím šošovky, ktoré sice trochu koregujú škúlenie, ale nie úplne.
Jednu operáciu na úpravu škúlenia som podstúpila ešte ako malé dieťa no to bolo len čiastkové pretože doktor mi to nechcel utiahnuť na pevno aby sa mi to pri vývine nepokazilo.
Teraz mám 15 rokov a oko mi stále ubieha.Pýtala som sa na operáciu, ale doktor ma hneď odbil že škúlenie je minimálne a že hrozí že začnem škúliť úplne.Ja ale vidím že minimálne rozhodne nie je ! To mám ešte ako dlho s neistotou pozerať do zeme keď niekto ide okolo mňa a ja neviem či mám oči rovnobežné alebo nie?
Moje sebavedomie je veľmi poškodené..

Prosím, poraďte mi čo sa s tým dá robiť? Existuje nejaká operácia, cvičenia alebo niečo čo by mi pomohlo čo najskôr? :(

lusssy

ja mám podobný problém, idem vyskúšať iného lekára, môj očný doktor je podobný debil... asi zarába na tom, že si chodím furt kupovať šošovky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škúlenie - Fórum - ZDRAVIE.sk