Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VLASKY :)

_Malickaa1

Ahojte,ja mam 15r . Vlasy mam od pasa nejakych 10cm nizsie. Su takej tmavo gastanovej az cokoladovej farby. Su uplne rovne,chvala Panu Bohu :-). Ked mam vecer cas dam si natacky a rano mam krasne polokucery. Konce mam sem tam rozstiepene, ale som na to hakliva takze sich po jednom pekne krasne s manikurnymi noznicami odstrihavam. Vlasy nie su ani riedke ani prilis huste co mi vyhovuje lebo ma neboli hlava.

Pacia sa mi vlasy ako ma Taylor Swift a aj Rihana mala niekedy prenadherne vlasky.

Nepacia sa mi farbene cierne vlasy lebo mi to pride prilis umelo. A este k tomu ked su riedke.

:)))

pekne je to čo sa komu hodi :).. mne osobne sa páčia kučerave vlasy , ale asi by som ich nechcela mat lebo je isto dost narocne sa o ne starat :) ..

veronika09

ja mam tmavotmavohnede az cierne, velmi tazke a huste, dlhe po pas, prirodzene mierne vlnite, takze si to striedam podla nalady...raz uplne rovne, inokedy kucerave, potom zase velke vlny...ako sa mi chce a podla toho, kolko mam casu na upravu. Ale pacia sa mi aj ked su v takom obrovskom drdole :) podla mojho nazoru, vsetky vlasy mozu byt krasne, ked sa o ne staras a uces bude vyzerat perfektne, ked ho prisposobis svojmu typu :P

proserpina.

no ja mám pôvodne popolavo hnedé vlasy, teraz ich mám čierno-červené, dlhé tak do pol chrbta a vlnité, nepoddajné s ofinou rovno zastrihnutou do čela. Strašne túžim mať tmavomodré vlasy úplne rovné strihu ako nosila Kleopatra :-) mala som už vlasy po pás aj na ježka (príšerné, fakt), blond, ryšavé, gaštanové, čierne, červené, fialové... najlepšie boli čierne..mne žehlenie trvá asi 45 minút keď ich chcem mať dokonalo rovné.

Pyrana206

ja si vlasy rozcesavam tesne po tom ako ich umyvam lebo ked uz uschnu tak potom ich nik nerozcese, aôe ked ich zehlim tak mi vydrziam normalne cely den len si ich este posprejujem lakom na vlasy aby to vydržalo

Kvaky

No najprv mi musela tie kucery rozcesat, co bol dost velky problem :D. Lebo ja si vlasy velmi nerozcesavam, umyjem si ich, mokre rozcesem a dam si tuzidlo, aby sa mi "nenasuchorili". A tak mi vydzria 2 dni. A rovne vlasy mi vydrzali hodinu aj daco...

Kvaky

Mary jane: Ty si ich natacas?
Ja som tiez velmi chcela rovne, no ked mi raz kamaratka zehlila vlasy (viac ako pol hodiny!!!), uplne ma to odradilo. Som spokojna s mojimi kucierkami :). A vlasy mam skoro po zadok.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VLASKY :) - Fórum - ZDRAVIE.sk