Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

kabel

cudovali by ste sa, kolki ludia sa nesprchuju ani raz za dva tyzdne...taki su na skapanie. Vsak staci ist zaciatkom leta MHD.

daiidu

Kazda zena by sa mala o seba starat a sprchovat sa aspon 1krat za den by mala byt pre nu samozrejmost. Keby tuto temu zalozil muz, mozno este pochopim, ale zena???? Doba ked sa v rodinach kupalo len 1krat do tyzdna a to este v tej istej vode sa okupala postupne cela rodina pocinajuc detmi, konciac starymi rodicmi je davno-pradavno prec....

eskimacka

nemyslim, ze deokrystal je lepsi ako antiperspirant. Pozri si zlozenie a prides na to, ze najzdravsie su deodoranty, ktore neobsanuju hlinik

Mademoiselle O

..ano, ale pouzivam setrne pripravky, najlepsie s kyselinou mliecnou, pokozka ma svoje pH, ktore sa brutalnym mydlenim a penovanim narusi..potom sa ludia cuduju, z coho maju mykozy..:)..

jajaja295

maoam, to kde si vyhrabala takeho smradocha :DDD, ze bicykel a sprcha raz za 3 dni :D, riadne hovado prepotene :DDD

Nela41

Fuj ja by som takej osobe asi šmarila veci pred izbu kým sa nenaučí hygienickým návykom :D Neznášam takých ľudí.. a v lete alebo počas krámov sa sprchovať 2x do týždňa? A keď si niekde v zime v hrubých čižmách a potom sa vyzuješ?
Zhnusila sa mi tá ženská čo toto založila