Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

xdanielax

eva123 - ved prave som to myslela tak, ze rodinnym prislusnikom sa to povie jednoduchsie, ako cudziemu cloveku.

Prave preto, ze je to trapne. Sama neviem,ci by som to dokazala.

airin

daniela... podľa toho aký ma charakter dotyčný človek ....vieš že ako by to zobral ...ale ja som skôr ticho a vyhýbam sa mu, ako by som ho mala ponížiť, predsa je to pre toho človeka dosť trápna situácia ....

xdanielax

OTAZKA: ked mate napriklad s niekym pracovat, alebo stravit isty cas a nie je to nikto z rodiny, ani priatel/priatelka, ale "cudzi" clovek, s ktorym musite byt z nejakeho dovodu - poviete mu, ak smrdi, ze smrdi?? Ci uz od potu, alebo mu smrdi z ust, alebo cokolvek, co vas obtazuje... ako sa zachovate? A ako to poviete, ak to poviete? Je to predsa len take trochu osemetne...

Maoam

eva123, vsak mas aj vlhke hygienicke vreckovky, ked pouzivas tampony a si v praci a nemas moznost sprchy, tak pouzit aspon tie...urcite lepsie ako nic

airin

pri pravidelnom 2x umývaní za deň pri vyťahovaní tamponov používam zvlhčené obrúsky....ty čo sa umyješ aj vtedy 5 razy denne ?? :D

Maoam

aj ked sa nosia tampony, vsak tie vytahujes a zasa vkladas nove, posvu treba pravidelne aj vtedy oplachnut teplou vodou aspon...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sprchujete sa každý deň? - Fórum - ZDRAVIE.sk