Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cestovka a Pariz

lost

expedia.at alebo expedia.de (je to vyhladavac najlepsiej ponuky, pozri si hodnotenie, alebo pouzil by som google) by som skusil a potom porovnat s SK cestovkami..
este som sice nikdy nebol, ale ak by som isiel, veril by som radsej nemcom / rakusakom ako slovakom v ohlade cestoviek.

ALEBO

ist na vlastnu past.

jedine co potrbeujes je:
1. poistenie
2. cestovanie
3. ubytovanie
volitelne:
4. jedlo
5. atrakcie
6. cesta spat :D

ale moj nazor ber len tak, ze ja som EXTREMNE ANTI slovak-cestovkar... pretoze viem ze su to uzernici :) ale casy sa mohli zmenit, cize... treba porovnavat :)

ddatelinka

čo má byť ako sľubujú? v prvom rade si treba uvedomiť, že dovolenka alebo zájazd závisí od nálady, postoja a chuti samotného cestujúceho.
neviem aké máš predstavy o víkende v paríži, ale neskúšala si pozrieť letenky na ryanair? do paríža ťa vyjdú už od 12 €, ostáva ti nájsť ubytovanie a zorientovať sa tam, podľa toho čo chceš vidieť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cestovka a Pariz - Fórum - ZDRAVIE.sk