Stehna

Príspevok v téme: Stehna
malin@

ahojte, uz dlhodobo cvicim a zdravo sa stravujem. Cvicim 3x do tyzdna, striedam beh,thai-bo aj posilovanie. Ranajkujem vlocky, desiata ovocie, obed vacsinou masko na prirodno so salatom, olovrant ako kedy co a veceru sa snazim striedmo. Masirujem si stehna masaznou ´kefou ale stale nemam chude stehna :( ked vidim ako maju niektore baby chude nohy ktore necvicia ani nejedia zdravo a ja ani takto neviem dosiahnut take stehna po akych tuzim. Som dost nizka takze stehna su u mna dost rizikove..poradte mi prosim :(((

poradte

jaj mam medzeru medzi stehnami.. :) ja uz som raz schudla 8-10 kg, ale chcela by som este.. asi som chora :D ale niekedy si poviem, ze sak mam uz dobru postavu a to staci, ale inokedy mam zas vycitky a chcem este aspon 5 kg dat dole!!... ja neviem co mam uz robit, lebo nejak mi to nechce ist dole..alebo strasne pomaly to ide

malin@

No to je fakt :( Ja som na tom rovnako..vzdy hovorim ze na tych vysokych babach sa tie kila proste stratia :( Kdezto ja nebudem mat medzeru medzi stehnami nikdy..ani len cm.

Tiez mi vsetci hovoria aka som chuda a vsetko, ale necitim sa tak .. :/ a ja chcem byt spokojna sama so sebou..i ked ..da sa to vobec? :D

poradte

malin@: ale pri vyske 170 cm.. :) jaj mam menej a asi by to lepsie vyzeralo.. kazdy mi hovori, ze mam dobru postavu a ze nemam chudnut, ale ja sa tak nejak necitim.

poradte

ivanana: ako si schudla?? pravidelnym jedenim...?
no ja mam vysku 165 cm, 53 kg a moje miery: 85:67:90 a stehna mam 50 cm (v najsirsom)... pas by som chcela dat aspon na 63 cm... ale neviem ako :( cvicim dost, a aj stravu mam zdravu a pravidelnu.. poradteeee...

ivanana

pripajam sa do klubu! sice ja mam stehna 52 cm - vyska 162 cm, boky 96 cm a pripadam si taka neforemna nemozna ... to sa tazko takto posudzuje pokial cloveka nevidis nazivo, alebo na foto
mne nezaberalo nic, iba nezranie, schudla som z 52-54 na 46 kil hore ako kostra, ksicht jak z hrobu :-/ ale stehna stale boli dost velke paradoxne hore som bola lata plocha a k tomu velky zadok a stehna.. je to genetika!! a cvicenie nepomahalo...

carey

ahoj natalia, no ja nemozes s tebou suhlasit, podla mna nieco moze byt z genetiky, ale zas vela ludi schudlo a vyzeraju skvelo, podla mna to chce ten spravny sposob aj strava a vela pohybu. Ako myslim si, ze kazda baba chce vyzerat dobre a preto sa tym musime zaoberat, a my hlavne chceme nie ze musime. Nehovorim, je to tazke, ale ta namaha za to stoji. Podla mna vyskusaj nejakeho trenera na to brusko, mozno nebudes mat tehlicky, ale on ti ukaze spravne cviky presne na danu partiu.

natalia88

ahojte baby...
no tak som si precitala vase prispevky..a jedine co vam na to mozem povedat ze genetika...asi sa naozaj s tym nic neda robit..podla mna by ste to nemali az tak riesit..mam pocit ze na sr musi byt kazda baba vychrla...a ked nie je tak uz je podla niekoho na odpis...
ja mam opacny problem ako vy..ja mam postavu tvaru jablko...ze nohy mam chude, stehna, lytka..ale za to brucho mam riadne..a snazim sa ako vy s nohami nieco robit tak ja s bruchom a tiez robim vsemozne cvicenia a nic mi nepomaha..stale mam slaninu..ja vam chcem len povedat ze pokial sa dobre stravujete, cvicite a stale mate pocit ze su take iste tie stehna tak asi je to genetika..ine nebudu..
mozno by ste sa mali prestat tolko pozorovat a zamerat sa na nieco ine...nemyslim to v zlom ale ked s tym nemozete nic robit tak preco to stale riesite...kolko bab by urcite bralo stehna 'aspon take ako vase'..