co s neziaducim ochlpenim u zien

Príspevok v téme: co s neziaducim ochlpenim u zien
Iris

Som zena vo svojich dvadsiatych rokoch a trapi ma problem, o ktorom sa vela nerozprava a nie je mi jasne, ci sa vobec vyskytuje castejsie. Velmi trpim a trapi ma vyskyt ochlpenia v oblasti, ktora je pre zenu velmi citliva a znacne to vplyva na moje sebavedomie.
Trvalo dlho, kym som sa dokazala zdoverit s problemom odbornikovi, no mam pocit, ze laserovou depilacou chlpkov v oblasti prsnikov sa ich vyskyt zvysil. Nemala som este sice ani 3 opakujuce osetrenia, ale myslim, ze to 'predlaserove holenie' sposobilo, ze mi zacali aj nove: tmavsie (mam svetle chlpky), dlhsie a pevnejsie chlpky vyrastat i tam, kde predtym neboli. Bojim sa, ze sa to bude dalej zhorsovat, ale zaroven citim potrebu cosi s tym robit. Rada by som sa dopocula, ze existuje niekto, kto podobne prezil a dozvedela sa, ci mu zakrok pomohol a zbavil sa svojich starosti. Dakujem. Iris

Bea

Mila Iris, podobnym problemom som presla aj ja. Ja som navstevovla Ustav lekarskej kozmetiky v Blave a dala som si chlpky odstarnit elektrickou ihlou. Samozrejme viac sedeni a v zime a mozno az 2 roky po sebe. Ostatne chlpky riesim depilaciou voskom co si uz robim sama a ide to.Zober to tak ze kazda zena ma nejaky kozmeticky problem a v 20 -tich rokoch som si myslela ze ten moj s chlpkami je ten najvacsi. Dnes mam 47, stale sa snazim vyzerat dobre ale prisla som na to, ze chlpky nie su tym najvacsim problemom a ze sa daju kozmeticky korigovat. Myslim ze 3 sedenia je velmi malo, bud trpezliva, vyplati sa. Drzim ti palce. Bea