Problém Z Láskou, dôležité ...

Príspevok v téme: Problém Z Láskou, dôležité ...
Michal9

Ahojte, mám 20r a moja priateľka má 19. Chodili sme spolu rok, počas toho roku sme sa hádali a často som bol príčinou ja, teraz ma nehala, ale zdá sa mi že koli tomu že počúva jej kamarátky, oni tvrdia že som zly a pod, možno pôsobím zlým dojmom ale nie som taký, na moju priateľku nepôsobia ani moje slzy sladké slová, nič to s ňou nerobí, neviem čo mám ešte vyskúšať skúšal som už naozaj všetko, viem že povolí keď je dlhšie so mnou ale neviem ako, nevyzerám zle naopak mohol by som mať veľa iných báb, som finančne dobre zabezpečený, myslím si že jej naozaj nemá čo chýbať, len nemôžem pochopiť ako sa všetko môže po roku zo dna na deň zbúrať, a sám tomu neverím, som v koncoch, a ďakujem za každú radu, veľmi sa bojím toho že zostanem sám, a znova chcem zažívať všetko to krásne .... ďakujem za každú jednu odpoveď.

janka24

Píšeš,že je už Vám spolu dobre,ale že sa bojíš,aby sa nedostal niekto do vášho vztahu?Nevadi ti tak trochu ,že má kamarátky,rodinu a tak?..neprivlastnuješ si ju?Kto iný ma byt vo vašom vztahu?Ak to teda tak nie je,že si ju privlastnuješ-a poznáme iba tvoj pohlad na Váš vztah a na Teba,tak načo si privolávaš,že "Je nám pekne,ale.."že sa niekto do vášho vztahu ešte dostane...

bibba

tak tak. dobre hovoria. kasli na nu. mozno sa vrati sama. skus to. a ked sa uz neozve tak ser nato, lebo robis zo seba idiota.

Maser9

Povedal som : zabudnem na teba a najdem si inu a ona : nechcem aby si zabudol, povedal som : Zdá sa my to tak pekné ako to bolo na začiatku (ked sa ešte naša láska formovala) ona: aj mne, kazala kamaratkam aby sa o mne už nerozpravali, a každý den cítjim že sa posúvam o niečo dalej, každý den si ma pripúšťa viacej k telu, nesprávam sa ako jej partner ale ako jej kamarat, a zdá sa my že to vzbudzje jej lásku, stále sa smejeme, stále je nám dobre, je to krástne, ale bojím sa že príde do vztahu niekto a prekazí to, bojím sa toho, preto ju chcem získať nazad..... rada ?

ta3

Uhlie,
zvycajne nemas zle nazory, ale vyjadrujes sa dost drsne, no vzdy takym stylom, ze ma to nepopudi, ale naopak, pobavi, ked vidim, ze si prispel do diskusie, vzdy sa tesim, ze co ten clovek zase zapilil :-)))
Rew,
suhlasim s Tebou
Michal,
to ze ste boli rok spolu este neznamena, ze to tak musi byt navzdy, tazko povedat cia je to vina, to viete najlepsie iba Vy dvaja, len jedno Ti chcem povedat, laska je zvrchovane dobrovolny cit, nemozes si ju ani vyhrozit, ani vyprosit, ak je vztah problematicky, alebo ak sa laska berie ako samozrejmost a nepestuje, nerozvija sa, potom bledne, rozisla sa s Tebou, urcite mala na to ci taky, alebo hentaky dovod, tak sa spravaj ako chlap a nie ako rozmaznane decko, ktoremu vzali hracku a kceptuj to, to, ze dobre vyzeras a si financne zabezpeceny, to este nie je vsetko

ta3

Uhlie,
zvycajne nemas zle nazory, ale vyjadrujes sa dost drsne, no vzdy takym stylom, ze ma to nepopudi, ale naopak, pobavi, ked vidim, ze si prispel do diskusie, vzdy sa tesim, ze co ten clovek zase zapilil :-)))
Rew,
suhlasim s Tebou
Michal,
to ze ste boli rok spolu este neznamena, ze to tak musi byt navzdy, tazko povedat cia je to vina, to viete najlepsie iba Vy dvaja, len jedno Ti chcem povedat, laska je zvrchovane dobrovolny cit, nemozes si ju ani vyhrozit, ani vyprosit, ak je vztah problematicky, alebo ak sa laska berie ako samozrejmost a nepestuje, nerozvija sa, potom bledne, rozisla sa s Tebou, urcite mala na to ci taky, alebo hentaky dovod, tak sa spravaj ako chlap a nie ako rozmaznane decko, ktoremu vzali hracku a kceptuj to, to, ze dobre vyzeras a si financne zabezpeceny, to este nie je vsetko