Problém Z Láskou, dôležité ...

Príspevok v téme: Problém Z Láskou, dôležité ...
Michal9

Ahojte, mám 20r a moja priateľka má 19. Chodili sme spolu rok, počas toho roku sme sa hádali a často som bol príčinou ja, teraz ma nehala, ale zdá sa mi že koli tomu že počúva jej kamarátky, oni tvrdia že som zly a pod, možno pôsobím zlým dojmom ale nie som taký, na moju priateľku nepôsobia ani moje slzy sladké slová, nič to s ňou nerobí, neviem čo mám ešte vyskúšať skúšal som už naozaj všetko, viem že povolí keď je dlhšie so mnou ale neviem ako, nevyzerám zle naopak mohol by som mať veľa iných báb, som finančne dobre zabezpečený, myslím si že jej naozaj nemá čo chýbať, len nemôžem pochopiť ako sa všetko môže po roku zo dna na deň zbúrať, a sám tomu neverím, som v koncoch, a ďakujem za každú radu, veľmi sa bojím toho že zostanem sám, a znova chcem zažívať všetko to krásne .... ďakujem za každú jednu odpoveď.

Maser9

Rew dramatizoval si to, ja verím v myšlienkové priťahovanie, priťahujem si ju nazad a funguje to, síce my ešte pár rád chýba ale pokiaľ to bude takto ďalej je to fajn, prosím teda o nejaké rady, nie o posudzovanie .... dik

rew

Michal9> takze pocas toho roka co ste boli spolu si to bol vacsinou ty koli komu ste sa hadali.. ale myslis si ze ta nechce koli tomu lebo pocuva kamaratky.. hadali ste sa ale pises ze to skoncilo zo dna na den.. naozaj? strasne mi tvoje slova niekoho pripominaju.. :) je tazke z dvoch prispevkov usudit ake je to medzi vami dvoma tak mi prosim prepac ak sa mylim.. ale skus z toho len na chvilku vynechat ostatnych ludi a zamysliet sa nad vasim vztahom.. mozno ta nechce jednoducho koli tomu ze jej s tebou nebolo dobre.. ked je vztah plny hadok, sladkymi slovami a par slzami sa to cele nespravi.. nie je nic jednoduchsie ako hladat problem v niekom inom a namysliat si ze ty sam si v tom nevinne... pises ze mozno posobis zlym dojmom ale nie si taky.. ako tomu rozumiet..? ( nieco v zmysle ze povies priatelke nech ide do ale nemyslis to tak..? prepac.. nechcem sa do teba navazat, prosim neber nejak osobne ten priklad :) )

6fatima

Podla mna si s tebou robi co chce. Este nie ste ani manzelia a uz si "zameta" s tebou ako jej to vyhovuje,resp. ako jej kto poradi. Podla mna to nie je uprimna laska. AK niekoho skutocne milujes, budes pren robit vsetko to aby bol stastny. Ona Ti tu tvoju lasku neopatuje ;(.

Maser9

Je to veľmi zaujímavé, partnerka strašne rýchlo mení názory, neviem ako to mám ovládať, nikedy povie že ideme von a potom zasa že nie, neviem vobec čo sa v nej odohráva, pokročil som určite som pokročil, ale vždy ked ju pobozkam neha sa ale mám zvláštne pocity, čím viac ju utvrdzujem v tom že sme kamaráti tým viac sa správa že sme viac ako kamaráti, a naopak, ale nechcem by sme boli iba kamaráti a robili všetky veci ako partnery, chcem aby sme boli partnermi aj pred jej rodičmi a všade ..... rodičia jej povedali že je uplne ina a šťastná ked spolu nechodíme a pritom spolu chodíme bozky a všetko ostatné normal, len nie pred ostatnými .... to som ja Michal9, DAKUJEM

Slobodna

Vrcholne by sa mi zhnusil chlap, ktorý by ma citovo vydieral- sladké rečičky a dokonca slzy. Určite by u mňa nedosiahol želaný efekt, skôr opačný. My sme si s partnerom tiež prešli krízami, ktoré sme, dovolím si tvrdiť najmä vďaka jeho postoju, prekonali a ktoré nás ešte viac posilnili. My sa dokonale dopĺňame, on ma dokáže usmerniť smerom aký chcem ja a nie on. Nechá mi priestor aby som zistila čo vlastne chcem. Robí to nenásilne, nevyvádza, nevydiera, netlačí. Je vyzretejšia osobnosť než ja. Každý iný chlap, ktorý používa tieto "ženské" metódy sa mi okamžite zhnusí. Ak si chcem získať svojho partnera, musím mu dať priestor a slobodu zistiť kto je a čo vlastne chce. Inak sa nevráti späť. A ak sa nevráti späť, tak za to jednoducho nestál.

6fatima

Vsetci krori ste dole napisali s vami suhlasim. Porozpravaj sa s nou v com je problem. S tymi kamaratkami je to pravda, ze skoro vsetky (cest vynimke) su falosne (osobna skusenost). Ja ked som v tvojom veku chodila s chalanom,tiez ma kazdy od neho odhovaral. No laska a ruzove okuliare nedali na nazor inych. Zobrali sme sa a po 13r. sa nam to rozpadlo. Si este velmi mlady, ber to ako skusenost a uvidis co ti cas prinesie. Zelam vela stastia.

uhlie

Tiez si myslim, ze ked da priatelka viac na kamaratky, ako na teba, tak je lepsie, ked ju sam nechas. Lebo to by si vlastne zil s jej kamaratkami a nie s normalnym clovekom. Treba si najst normalnu zenu a nie nejaku zdutu kravu.

User_37597

no bud ma ineho co je velmi pravdepodobne alebo si bol na nu tak hnusny ze jej city tak rychlo ochladli.najhorsie je prosit a snazit sa ju stale ziskat.ak uz nic nezabera a ani po velmi dlhej dobe tak sa na to vykasli lebo inak to bude pre nu iba otravovanie.a ako si hovoril o sam sebe tak sam nezostanes urcite ale nezanevri teraz na slecny len kvoli tomu ze jedna ta nechala...pockaj si na dalsiu..

AdamKrt

Nepros sa jej, to ju odradi este viac. Povedz len, ze by si si zasluzil po takej dobe vediet, nech je aspon taka fer, ze Ti povie, v com bol problem. Ospravedln sa jej, ze ak si nieco nepostrehol, nevies citat myslienky a ak bolo nieco zle, dalo sa o tom porozpravat.

A ak to nepomoze, nezaberie, na odchode jej povedz, ze nie kazdy, kto sa tvari ako kamarat a dava rady ako kamarat to robi pre jej dobro. Zeny casto zavidia jedna druhej a su schopne i kamaratky /falosne kamaratky/ medzi sebou, podkopat jej vztah s priatelom, aby ona nemala lepsieho. Podla statistiky, obrovske mnozstvo zien ma napr. lepsiu sancu ist si vybrat oblecenie s kamaratom gayom, ako s najlepsou kamaratkou. Pretoze ten kamarat jej poradi vzdy to, v com bude posobit krasne, ale kamaratka nebude chciet, aby bola krajsia nez ona... Takze nech si vytvara vlastny nazor a nie to, co jej niekto nakuka. Nemoze vediet, co kto sleduje a ake klamstva a ohovaracky a polopravdy bude druhmu mazat okolo ust...