Tyranie psov v cine

Príspevok v téme: Tyranie psov v cine
cicamica64

nedavno sa mi podarilo zhliadnut video ako zaobchadzaju so zvieratami v cine. ako prepravuju psikov a macky v drotenych prepravkach natlacenych jeden na druhom, zhadzuju ich z niekolkych metrov a potom zaziva stahuju z koze. cele to video som preplakala. nechapem ako je mozne ze sa toto deje v roku 2010. nevie niekto ci sa v tej nechutnej krajine ide nieco proti tomu diat?

ta3

rada pozeram prirodopisne filmy, ale tak velmi milujem zvierata, ze ked predator nahana korist, vtedy musim odist od TV, pri takych scenach doslova fyzicky trpim, ale to je priroda a prirodzeny jav v nej, ale ked ludia trapia zvierata len pre zabavu, na to proste nenachadzam slov a takych ludi by som vlastnorucne vedela strielat, na Slovensku mi pravidelne z vyplaty bola strhavana mala suma, ktorou som prispievala na ochranu zvierat, za to mi ochrana zvierat zvykla posielat brozury, ktore som bez otvorenia hadzala do kosa, bala som sa do toho pozriet, prvykrat som si to pozrela a bolo mi z toho nacisto zle, ake tam boli otrasne zabery tyranych zvierat, ja posudzujem ludi aj podla ich vztahu k zvieratam, tvrdim, ze ak niekto ma rad zvierata, nemoze byt zly clovek, lenze clovek netyra iba zvierata, ale vie byt kruty aj k ludom, niektori ludia su fakt horsi ako zvierata a preto vo vseobecnosti mam radsej zvierata ako ludi a vobec sa to nehanbim povedat

kikusa33

cicamica, kazdy narod devastuje zem. preco si si zobrala na musku prave cinanov? lebo si videla video z ciny? :) mozes si pozriet aj videa z inych krajin, a potom prestanes kupovat vsetko :)

cicamica64

kikusa zjavne nerozumies asi ty :) to bol priklad a taky jednoduchsi :) kupuj si co chces, ja tie zvery podporovat nebudem. devastuju celu zem a raz z nich bude vacsina... potom nenariekaj ked ti cinanisko zozerie psa

kikusa33

cicamica, este doplnim, ze nekupujem kozuchy nielen z ciny, ale ani z maroka, ceska, USA, madarska, norska, atd... lebo VSADE kvoli tomu zabijaju zvierata. nielen v "spinavej cine" ako si to nazvala.

kikusa33

cicamica, ty si ma vobec nepochopila. ked chces reagovat, najprv si precitaj, co som napisala.
tvoja reakcia nekupovat nic PRAVE z ciny nezachrani tyrane zvierata, rozumies tomu? a taktiez rozumies tomu, ze existuju aj dobri cinania? ako moze niekto takto zovseobecnovat ako ty? a kozuch zo spanielska si kupit mozes a je to ok?
tyranie zvierat je zle, mne sa to tiez nepaci, ale ocakavala by som, ze prides s niecim rozumnejsim ako "nekupovanim veci prave z ciny", ked chces pomoct tym zvieratam.
mimochodom, ja kozuchy nekupujem vobec.

zuzkas

aj mne je strašne lúto tyraných zvieratiek,je mi z toho až do plaču,ako nám tie chúdence veria a podaktori ich dobiju na smrť.tie videa som si zapla,ale hned som to musela vypnut nemozem sa na take ani pozerat a ten kto má žalúdok takto zaobchadzať so zvieratami si podľa mňa nezaluži ani žiť!zase chápem,že prasce,kurence,morky...,ale tiež mi je ich ľúto.

Cicamica64

Kikuska a funguje to asi tak ze ked si nekupim napriklad kozuch, bude stat u obchodnika na sklade a neobjedna dalsi. Nebude dopyt a nebudu sa zaziva stahovat zvierata z koze... Ale ludom ako ty je to asi aj tak jedno.