Tyranie psov v cine

Príspevok v téme: Tyranie psov v cine
cicamica64

nedavno sa mi podarilo zhliadnut video ako zaobchadzaju so zvieratami v cine. ako prepravuju psikov a macky v drotenych prepravkach natlacenych jeden na druhom, zhadzuju ich z niekolkych metrov a potom zaziva stahuju z koze. cele to video som preplakala. nechapem ako je mozne ze sa toto deje v roku 2010. nevie niekto ci sa v tej nechutnej krajine ide nieco proti tomu diat?

lost

Ale mimochodom, to co je na tom videu (este som ale nevidel) je nic oproti tomu co sa vo svete deje, seriozne.. ak si niekto chce zachovat zdravie, mal by okamzite prestat mysliet na podobne veci, inac nedopadne dobre..

kikusa33

cicamica, uz ti tu niekto pisal, ze nemozes hadzat vsetkych do jedneho vreca. teda mozes, ale je to pekna blbost. si myslis, ze ked nekupis nic z ciny, tak co? nebudu to robit? je kopec blbych cinanov a kopec dobrych cinanov ako to je vsade inde na svete.
ty nekupuj maso vseobecne, ked chces prispiet k znizeniu spotreby masa a tym aj k znizeniu zabijania a tyrania zvierat. A nie nekupovanim veci z ciny.

tak

Jediné, čo tu sa dá, alebo ako to ja vidím, je, že takéto veci prehliadam, nič tým nevyriešim, keď sa budem nad tým pozastavovať, moja energia mi je drahocenná, nato aby som ňom takto plytvala, ja budem radšej tem môj svet vidieť v dobrom svetle, ....a nemám ružové okuliare, ....pekné pozdravy, ...

cicamica64

ano ja viem, kazdy mi povie nepozeraj to :( lenze takto si to povie kazdy a problem sa tym nevyriesi... ja idem spravit aspon jednu vec, uz nikdy v zivote si nekupim nic co pochadza zo spinavej ciny. takych premnozenych hajzlov ja podporovat nebudem :( prosim urobte to tak aj vy...

www.peta.org

Homer_Jay

vieš ja už som takýchto videí videl viac ... videl som mačku napichnutý na háčik hodenú žralokom, v ázii ako režú psy len aby sa im vyplavil nejaký stresový hormón a ich mäso bolo údajne lahodnejšie ... ani ti nebudem písať čo všetko som už videl
...
osobne by som takýchto ľudí vyvraždil bez výčitiek svedomia, ale viem že s tým nič nezmôžem a budem sa iba trápiť ... preto takéto veci už nesledjem, iba ma to naserie, ved vieme aký je svet sku_vený a aké sú ľudia svine
...
to je proste realita a ked ju niekto nezvláda tak radšej nech ju ignoruje - môj názor

silwa

a prispejem smutnym pribehom, susedovi strazil dom 1.5rocny kaukazky ovciak. Prisli zlodeji a aby ich nedokusal, vybili mu vsetky zuby, neviem akym sposobom, ale muselo to byt pre psika bolestive a ma zniceny cely zivot, lebo uz nikdy nebude moct zut kosticku... trebalo by celkovu zmenu v legislative, vysoke tresty za ublizenie zvieratu, by mohlo byt vystrahou

silwa

cicamica-keby ich len tyrali, oni ich aj zeru.. s tym nic nespravis a v komunistickej cine nemaju prava ani ludia, nieto este zvierata.. najlepsie je sa na take videa nepozerat, lebo ako jednotlivec proti miliarde ludi nic nezmozes, ale mozes byt prinosom pre Slovensko v danej oblasti, tu sa zvieratka,bohuzial, tyraju tiez..

AdamKrt

cicamica64:

jasne, niekto v Cine tyra psov, tak cela Cina je hrozna.

A co tak opacne u nas na Slovensku, ked spoluobcania zvacsa romskeho povodu ukradnu majitelom psov tak, ze ich dopichaju pseudokopiu, vydrazdia psa, zabiju ho a urobia si z neho gulas.

Cinan si povie, hrozna krajina, co tam robia psom... Chudaci romovia, ake chatrce maju, v akych podmienkach byvaju, atd atd...