Život po živote

katussska24

letnicka nie nebol :( ja som v to verila aj predtým, ale keď som videla, ako ho dávajú do hrobu, vedela som, že on tam nieje, iba jeho telesná schránka, ale to aký bol dobrý a úžasný človek, to nemôže len tak zmiznúť.. Máš pravdu, začala som sa o to teraz viac zaujímať,aj preto, že mi moc chýba, nebol ma pozrieť ani len vo sne, nič sa mi odvtedy nesnívalo, čo ma aj mrzí.. ale bolo mi asi aj tu povedané, že mám byť rada, že ma neprišiel "pozrieť" lebo zvyčajne by prišiel ma varovať alebo upozorniť na niečo...tak neviem... u babky v tej chvíli ako išli volať do nemocnice, ako mu je (bol ťažko chorý a vedeli sme, že to príde)vyplo a zaplo svetlo, tak už vedela, že je to on..chcela by som ho ešte aj ja "vidieť" veľmi mi chýba :((

letnicka

katussska24 začala si sa o to zaujimať až potom ako ti zomrel dedko? chcem sa spýtať bol ťa od vtedy pozrieť? napr.vo sne?

fgf

lost, to s desiatimi percentami je prachsprosty mytus...a ako vidim, nesmrtelny...tak isto ako napr. mytus, ze pstrosy davaju hlavu do piesku, spenat ma najviac zeleza, ginkgo posiluje pamat a mnoho dalsich...oh well

A v popularnej ezoterike sa to casto zneuziva, a ludia tomu veria, lebo je pekne mysliet si, ze keby sme vyuzivali trebars 50% alebo 100%, tak by sme tu mali carodejnicke skoly, resp. sa stali bohmi.

vader, tebe asi neurofyziologia a psychosomatika vela nehovoria, ale ver si comu chces. Mozes zacat pojmom placebo efektu. Vedel si napriklad, ze sa da opit aj z cistej vody? Staci verit.

doubledog, tvoje tvrdenie mi pripomina krestanov, co hovoria, ze je vela dokazov o tom, ze boh existuje, alebo ufologov, ze existuje ufo, konspiratorov, ze vlada robi to a to v tajnosti atd...jedna vec su dokazy, druha vec je ich doveryhodnost a relevancia. Keby bol posmrtny zivot nespochybnitelne dokazany, tak by toho boli plne spravy(nie, vlada to netaji), ako ked sa napr. konala vyprava na Mesiac.

Kazdopadne, tiez verim v posmrtny zivot na takych 90-95% a to som byval skeptikom.

User_37597

ked zomrel moj otec-to bol piatok-povedali nam ze v sobotu ide na sudnu pitvu.ale nikto nam nedal nic vediet.v nedelu vecer sa nam strasne stiahlo kurenie na nejakych 12 stupnov a to bolo na november velmi chladno.nikto nestahoval kurenie a ked sme volali do nemocnice tak nam povedali ze este nebol na pitve.takze nam dal otec vediet ze este stale je v mrazaku.naopak v stvrtok bola rozlucka a potom ho previezli na spopolnenie a ako inak dal nam aj to vediet a to ze sa nam zdvihlo kurenie na 26 stupnov.samozrejme po prevzati urny sme sa pozreli na cas spopolnovania a sedel s casom ked sa zdvihlo kurenie.
neskor nam sem tam zaklopal na okno alebo dvere a to jeho typickym klopanim prstenmi na ruke.

katussska24j

inak, máte nejaké zážitky, keď niekto zomrel a prišiel sa s vami "rozlúčiť"? alebo niečo podobné? u nás v rodine keď niekto zomrel, tak vždy v tej chvíli buď vyplo a zaplo svetlo, praskla žiarovka alebo pohár, ktorý bol uprostred stola večer, sa ráno našiel na zemi a pod.. verte tomu alebo nie, ale posmrtný život existuje a neutešujem sa tým len preto, že mi niekto blízky umrel..

katussska24

to je stanica čisto katolícka kde chodia filmy toho druhu, omše a pod...plus prednášky proti potratom a predmanželskému sexu :D

lost

O com je ta TV Lux ?
Ak maju fin.problemy tak zrejme potrebuju vymenit manazera.
Avsak "donate" (nieco ako ta reklama) je uplne bezna na takmer kazdej stranke ktora dava veci zadarmo :)
Ak by mi nejaka TV stanica, alebo radio, alebo stranka dala nieco do zivota, resp aspon pobavila tak neni problem im poslat nejake drobne (napr medzi 1-10 eur).
Obzvlast ak tam nie su ziadne reklamy...

katussska24

dnes som omylom zapla tv lux...:) bola práve reklama a znenie asi také, že "ako môžete pomôcť tv lux?" 1. samozrejme modlitbou 2. finančným príspevkom na č. účtu....." no normálne ma to rozosmialo...