FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Kreslenie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Kreslenie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    grufij20.11.10 17:25??.??.171.249

Ahojte, chcem kreslit ale nenapada ma co. Ti, ktori kreslite tak co vlastne kreslite?alebo ako vas napada co budete kreslit a ako to vobec prenesiete na ten papier? zisli by sa nejake rady alebo napady, moc dakujem.

• KHA20.11.10 17:44??.??.127.51

Ja som kedysi kreslila portrety na objednavku, takze vtedy bolo co... Teraz kreslim to co chcem vylespit. Napr. nebola som uplne spokojna s hodnovernostkou nakreslenej srsti tak som kreslila len zvierata.

A mozem ti poradit, ze ked chces zacat kreslit z hlavy tak sa povenuj anatomii (podla toho ci chces ludi, zvierata,...). Ked uz mas nieco v ruke a zapojis znalosti z anatomie tak to ide veelmi lahko (aspon mne sa tak zdalo). A ak chces kreslit z hlavy tak tu ta obmedzuje uz len tvoja fantazia...

• proserpina.20.11.10 17:37??.??.121.227

skús niečo abstraktné, neurčité..nemusí to byť dokonalé ale bude to niečo z tvojej hlavy a postupne sa v tom zlepšíš. Použi pekné farebné kombinácie, geometrické útvary alebo tak. Alebo len všellijaké ťahy štetcom niekedy spravia zaujímavý obrázok.

• grufij20.11.10 17:32??.??.171.249

ved hej, aj ja kreslim podla predlohy, ze si najdem nieco co rada kreslim a nakreslim to, lenze aj to mi uz doslo, uz neviem nic take zaujimave najst, a chcela by som uz nieco take len z hlavy nakreslit, nieco take ine, len neviem co.

• proserpina.20.11.10 17:29??.??.121.227

ahoj, aj ja kreslím, nájdi si napríklad na nete dáke obrázky podľa toho čo ťa baví kresliť alebo v knihách či časopisoch, je toho veľa..ani ja nemám žiadnu fantáziu ale baví ma to tak musím hľadať predlohy. A čo sa týka spôsobu ako to preniesť na papier, mne sa osvedčila metóda pomocnej mriežky, ktorú si nakreslíš na obrázok, a v tom istom pomere ju zväčšíš na papier. Týmto spôsobom ja kreslím hlavne portréty.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

60% zľava na Stepper LiveActive Cardio Slim

60% zľava na Stepper LiveActive Cardio Slim

Stepper na cvičenie u vás doma s 60% zľavou od wallet.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch