nebaví ma sex

abrakadabra

pocuj mam ten sami problem kks ja som v postely domionant ..a normal to fungovalo a berem antidepresiva asi 2 tizdne a kks normalne to potlacuje chut al co ja berem mirtaze je to tak no proste je to krute A VY SI NECHAJTE TIE KECI nikto tu nevie o com pise

ta3

dobrymi milencami sa nestavame zo dna na den, musime sa tomu postupne ucit, zdokonalovat a bez snahy to nejde, takze Adam, snazivec a dobry milenec, jedno druhe nevylucuje, prave naopak, potvrdzuje
Cocolito, moze byt viacero pricin preco Ta sex nenaplna (mozno nie si velmi sexualne zalozena, mozno mas vela predsudkov voci zmyselnejsiemu milovaniu, ktory by Ta viac rozpalil, mozno mas vela inych zabran, ktore Ti nedovolia sa totalne uvolnit a partnerovi oddat uplne, mozno ho nie velmi milujes ...), ale priklonila by som sa k nazoru, ze to robia tie antidepresiva, skus sa zdoverit lekarovi, ktory Ti ich predpisal, mozno su aj ine antidepresiva, ktore budu menej ovplyvnovat Tvoj sexualny zivot

AdamKrt

bibisa:

iste. Ale to je skor snazivec, ako dobry milenec. Nieco ako rybar, ktory chyta rybu, ale ziadnu nechyti. Sice snaha je pekna, ale z ryby, ktoru nemas sa nenajes.

User_37597

Adam my zeny si vazime kazdeho chlapa kt pride a zaujma sa o nas aj v posteli,teda venuje sa anie ze sa len na nas vytrasie a koniec :D
takze preto dobry milenec.

User_37597

urcite moze ale sama by si najlepsie vedela ci je to nimi..ak ich mas nasadene kvoli strate blizkej osoby tak by som nedoporucovala ich vysadit ja poznam ludi kt ich nevysadili ani po 5 rokoch.ak su na spanok,nechut do jedla atd tak to skus ak ti to psychiater dovoli.
ale samozrejme pricina moze byt kdekolvek.vsak skus a uvidis a predsa len ak by nezabralo stale su na trhu veci alebo vyrobky kt pomahaju k lepsiemu sexualnemu preciteniu...