Hnusne vlasy

casanta

No niekedy je su fakt lepsie aj tie lacnejsie produkty..skus masky na velmi poskodene vlasy...kozmetika alverde...bez kadejakych konzervantov a ta kozmetika je s tych lacnejsich...skus vyskusat obycajny zihlavovy sampon a domace masky...vajicko, olivovy olej a med, vlasy nechaj volne vysusit,alebo obmedz susenie fenom.. nezehli ich, neces prilis mokre, s citom, skus si kupit dreveny hreben alebo s nejakych prirodnych stetin..toto vsetko rob aspon po dobu kym sa nespamataju.ked ani to nepomoze tak skus ostrihat..snad sa schopia

lenkaa123456

adelca nemusis mat cerstvo umyte vlasy . to vobec nie. ked su vlasy mierne mastnejsie, lepsie sa s nimi pracuje a aj su lepsie chranene pred chemikaliami vo farbach

jjjjj

cmuq
no vidis mas to najdrahsie, o com mozeme my "snivat" a mas z toho nieco?
aha ano mas tu slamu

milujem takych ludi co nevyskusaju aj ine veci a kritizuju

cmuq - no hlavne ze tebe pomohli tie suprovne najdrahise vyrobky ze?

xy:)

ked mas take super posh kadernicky, tak akoto ze si neporadili s tvojou slamou na hlave? sak ked su take spickove, tak by si mala mat hrivu ako kon.
a myslis ze si tu jedina za hranicami slovenska? s tym otrepanym rakuskom by som sa nechvalila, lebo dalsi 50ti ta tu strcia do vacku.

CmuQ

Pouzivam najdrachssie produkty co vy mozte o nich snivat to nesu dobre rady mam najdrachssie a najlepsie kadernicky a urcite je rakusko viac pokrocile ako slovensko

lenkaa123456

farbim si vlasy chemickymi farbami a tie obycajne sampony mi vyhovuju, ale neviem ci tie sampony niesu agresivne na farbu - ci nevymyvvaju velmi tu farbu z vlasov. co myslite?

Minnye

Ak máte suché vlasy,odporúčam dať si zostrihnúť určitú dĺžku a každý druhý den si na ne naniesť nejaký teplý zábal alebo kokosový olej aspoň na 2 hodiny.Ak sa vám nechce,použite kludne menej mastný krém na telo-ale nie príliš aromatický,lebo je v ňom viac chémie.A vlasy potom umývať napr.Dixi šampónmi.A po umytí určite kondicionér alebo ešte lepšie-do hrnca si daj liter teplej vody a 1PL medu..potom s tým prepláchni vlasy.Med ich bude krásne vyživovať a pomôže aj s rozčesávaním.

xy:)

jojka, myslim ze dixi ma dva oleje, jeden na blond druhy na hnede vlasy :D takze pomylit sa neda ani keby si chcela :D ja mam hnedy, krasne vonia, niekedy rozotriem do vlasov, ale iba na konceky, lebo tie mam suche. vlasy sa potom pekne lesknu, len nemozes dat privela, lebo si zamastis vlasy. stalo to do 1 eura, takze zazraky som necakala, ale som celkom spokojna :D