Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Platonické lásky

Príspevok v téme: Platonické lásky
beep

Už som sem raz niečo podobné písala, ale mám pocit, že mám naozaj nejaký problém. Mám 16 rokov a v živote som nebola zalúbená do niekoho reálneho... Vždy sa zalúbim platonicky, do niekoho cez 30. Najskôr to bol vedúci v tábore, potom slávny spevák, potom učitel, môj doktor, jeden maliar a teraz najnovšie porotca v jednej show. Vždy sa zalúbim do tých ktorí sa ku mne tiež správajú tak, ako keby vysielali nejaké signály,(okrem toho doktora a speváka, tí o ničom nevedia haha) ale potom sa to vždy nejako pokazí.. Aj som sa snažila zamerať na niekoho z môjho okolia ale mne proste všetci pripadajú nezaujímavo a nudne. Už neviem čo mám robiť :/

xy:)

jaj tak, sorry :D dufam ze nie simon cowell, predsalen uz ma nejake tie vrasky :D
mas 16, takze na chlapcov mas este kopec casu. takze asi tolko.

beep

Haha nie, som v zahraniči v jednej talent show a on tam je...

Neviem či sa dokážem zalúbiť aj reálne, už ako malá som obdivovala tatinov kamošiek :D :/

ta3

platonicke lasky patria k Tvojmu veku, aj ja som bola platonicky zalubena do hercov, ucitela, dokonca bratranca, bud trpezliva, mozno uz coskoro sa zalubis realne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Platonické lásky - Fórum - ZDRAVIE.sk