Ako sa toho zbavit?

Príspevok v téme: Ako sa toho zbavit?
MaleDievca

Ahojte, uz dlhsiu dobu bojujem s vytokom. Bola som na vyter, atd atd... A? CREVNE BAKTERIE v posve ... brala som uz 2 lieky, no nezabrali. + mam len 16, a pohlavny styk este nebol, nechapem preco aj ked som poctivo brala lieky mi nezabrali:(...+ vytoky sa mi menia, nie je to vzdy to iste, ja uz neviem co mam robit...

Lekarka ma upozornovala na WC a utieranie atd atd, ale nato si davam strasne velky pozor, ani tanga nenosim a nohavicky nosim prevazne bavlnene.

Ja sa toho uz chcem zbavit, je to hrozne mat vzdy mokre nohavicky :-/. Este aj ked sme pri vode (plaz alebo plavaren), nie je mozne aby som bola vzdy von z vody, lebo sa bojim ze to na nohavickach niekto zbada. A to si ani neviem predstavit byt s priatelom (samozrejme neskor), ale ked to uz trva strasne dlho...

Neviete co by mohlo este zabrat? Mam vkuse len jest tie tabletky, ktore to ani trochu nezmiernili?:(

kajush

a ked beries antibiotika, nezabudni ich kombinovat s probiotikami !!!
a tie probiotika by som na tvojom mieste skusila, su aj na posilnenie imunitneho systemu, proti mykozam, a napomahaju tomu, aby tvoja mikroflora bola fyziologicka. skus biopron napriklad.

kc166

presne tak radšej ísť ku gynekológovi... ja som si tiež dnes bola po výsledky... dlhšie som mala problémy s výtokom, svrbením, už mi to bolo nepríjemné, stále mi dával naslepo vaginálne tabletky a teraz mi konečne zobral výter a zistili mi, že mám candidu, dal mi vaginálne tabletky CANDIBENE, ale aj tak si myslím, že to zaberie len lokálne a v organizme to zostane, nechám sa prekvapiť...

User_37597

no tak vazeni sorry asi som si to zle precitala...ja nemam problem takze ja som to myslela ako neskodny vytok..sorry

akinom007

No kazdopadne treba aby ti gyn. vzdy spravil kultivaciu-vyter ked tam prides s problemom a takisto po dobrati liekov aby si vedela ze si ok! Potom samozrejme to bavlnene spodne pradlo, nie tanga, umyva bud cistou vodou alebo nejakym intim.gelom z lekarne atd atd

macka26

bibisa to co si jej zadrela? ved ona pise ze ma premnozene bakterie crevne v posve.. cize e.colli, co sposobuje nemale problemi.. to nie je klasicky vytok pred alebo po menstruacii...

maledievca... neboj sa.. zbavit sa toho je trosku komplikovane, ale vhodne antibiotika urcite pomozu. ked mas pociut, ze sa ti to vobec nezlepsuje, zajdi za lekarkou znova a popis jej situaciu ako neunosnu nech to riesi

MaleDievca

bibisa

Saforelle som pouzivala, bolo to celkom fajn...

viem, ze niektore to maju bezne...ale myslim ze toto bezne nie je ak ta sprevadza palenie, obcas aj svrbenie... a vytok zapacha...+ sa ti hromadi povlak alebo ako to nazvat... :-/

User_37597

no tie anionove vlozky chcem skusit aj ja...
pocuj nie si jedina..je to prirodzene cistenie maternice..ja keby mam tak musim dva krat denne menit spodne pradlo..ale to by som musela mat 600 gatiek..niektore maju tieto vytoky stale niektore iba pred kramami..kasli na to zvyknes si..ani ja som s tym nebola spokojna..mozno by som ti poradila len to aby ti to nejak nesmrdelo tak skus na intimnu hygienu taky gel vola sa to saforelle...kliklni na google...stoji to nejakych 7ecok a vydrzi to skoro pol roka..ma to taku barbusovu vonu/zapach a citis sa aj lepsie po umyti..