cervene flaky,akne

Príspevok v téme: cervene flaky,akne
lucka963

zdravim...neviete mi niekto poradit ako "vybielit" cervene flaky?...mam akne uz asi 5 rokov, teraz je to najlepsie lebo jem vselijake vitaminy,mineraly,vlakninu,doplnky vselijake, nepijem mlieko,nejem cokolady a skoro vobec ziadne vyprazane mastne ani slane....ked mam makeup , ani by ste nepovedali ze mam akne, ale ked som odlicena som skoro cela ruzova a mam vela cervenych flakov...mne na nich kozna dala skinoren vraj ten ma bielcie ucinky ale pouzivala som ho dlhsie a nevidela som vysledky , praveze som z neho bola este viac cervena, som mala podrazdenu pokozku tak som ho prestala pouzivat a teraz pouzivam duac ale ten nieje na flaky....stve ma to pretoze uz fakt iba sem tam sa mi vytvori nejaka velka vyrazka a uz sa mi aj rychlejsie hoja ale staci ze mam nejaku malu podkoznu vyrazku a ja mam okolo toho hned cerveny flak....hlavne na lavej strane asi nejaky centimeter aj daco pod vonkajsim okrajom oka mi zacina taky velky cerveny flak...fakt dost velky...mam tam uz dost dlho asi 4 podkozne vyrazky ale pod makeupom ich nevidno takze niesu velke a nechcem si ich vytlacat ja takto neodborne....a nechapem preco to musi byt take cervene....vidim vela ludi , hlavne chalanov lebo nenosia makeup, ktori aj ked maju akne tak maju cervene iba tie vyrazky a nie este okolo toho obrovsky kruh...neviete mi nieco na to poradit,? :-( lebo takto sa citim blbo proste na intraku sa odlicujem az ked idem definitivne spat cize mam dost dlho makeup lebo takto neodlicena by som sa neukazala nikomu lebo to vyzera fakt dost zle aj ked to take nieje :-/

M0nus1k

lucka963,nemaj obavy,sme na tom rovnako.Aj ja mam okolo vyrazok cervene,a co je este horsie, mam na nose aj pory,ktore su strasne viditelne,aj ked si dam make-up.Ja som si kupila krem Dermacol,a dufala som,ze mi to pomoze,lebo viacerim ludom to uz pomohlo...no ja ked si to dam,tak sa mi plet este viac zacervena.Ja neviem ale asi je to mazotvorne.A pisem ti to preto,aby si si to nekupovala.Ja si chcem ist kupit zinkovu mast.hovoria ze to dost pomaha..no uvidime...A mimochodom ti zelam vela stastia,aby si sa z toho cim skor dostala :-)

lucka963

mne kozna o nicom takom nevravela :-/ ale zajtra idem zas lenze ja studujem mimo domova takze by sa to ani nedalo aby som na to chodila :-/

vercaaa

ja som s tym bola u koznej a ta mi robila laser ze vraj je to na tie cervene flaky a aspon mne to pomohlo, a bolo to bezplatne normalne u koznej robila mi to sestricka tusim 2 krat do tyzdna

crazy-lazy

ahoj... mam tiez presne taky isty problem, ako ty...a mne vzdy pomoze, ked si vycistim plet, a potom si ju natriem zinkovou mastou:)po nej mam plet bez flakov:)