Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemám vkus

anikam

mat vkus - to nie len o obleceni, ale aj o makeupe, vlasoch, vediet sa so sebou zzit, volit farby a materialy, ktore sa k sebe hodia, hlavne s kombinovanim materialov maju u nas zeny problem, a ked zladia dobre oblecenie, tak to zabiju totalne nevhodnou obuvou. Malokto ma taky cit,zladit vsetko dokopy, aby to malo nerusivy efekt a este to iste, co na tebe vyzera super, na inom cloveku moze vyzerat uplne strasne, super je, ze si dokazes priznat, ze mas v tejto oblasti slabiny, tu pomozu vizazisti, alebo mat za kamarata homosexuala, ti maju vacsinou super vkus

soffa

mne sa paaaaci taky ten sportovo-elegantny styl...a aj mi vyhovuje.niejake tie rifle,a podla toho ci tricko,alebo nieco elegantne.k tomu podla vrchu ak elegantne tak vysoke cizmy,(teraz v zime,v lete lodicky)ak daco sportove,tak tenisky popripade siltovku...a ktomu samozrejme doplnky,hodinky alebo naramky,ale vsetko s mierou!

kdejeIQ

Podla mna nie je problem ani v tovare v obchodoch...Dnes je prave uz taky vyber oblecenia, ze podla mna si kazdy musi najst nieco, co sa mu paci, nieco podla jeho vkusu. Horsie je v tom mnozstve roznych stylov najst ten pravy seba. Ja s tym mam tiez problem a uz som si presla viacerymi stylmi, no ani s jednym som nebola uplne spokojna... :/

xyzz

To, že oblečenie v obchodoch sa ti nepáči, neznamená že nemáš vkus. Ba práve naopak možno vkus máš, priznajme si, oblečenie v obchodoch nie je vždy práve najvkusnejšie. Záleží od toho, čo sa ti páči, hoď sem nejaké fotky, aké oblečenie by sa ti páčilo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemám vkus - Fórum - ZDRAVIE.sk