Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako podporim vlnenie alebo kuceravenie vlasov :)

bibba

ale inac na to je viac pripravkov... sice v nasich drogeriach ani moc nie :/ skor tam vidim veci na vyhladenie. ale radsej zvol gel nez tuzidlo, podla mna tuzidlo ovela viac vysusuje.

bibba

wella gel na vlasy na vlny a kucery. a vzdy mam najkrajsie po loreal maske, ale väcsinou najviac po tom cervenom tegliku. (na farbene vlasy, neviem preco, uz som si ich presne rok nefarbila)... pouzivat kondicionery po sampone, a poslednu vodu, ktorou vlasy oplachnes - LADOVA

letnicka

ja mám prirodzene kučeravé vlasy, teraz ich žehlím ale predtým ke´d som nosila vlny tak som používala penové tužidlo na podporu kučier...

leninka

denli, ja keď idem spať s mokrými vlasmi, tak na druhý deň mám riadne vlny... A určite sú aj nejaké kúry na vlasy, len to si musí každý vyskúšať, čo komu pomáha, lebo každý má inú štruktúru vlasu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.