ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Mrle ľudské

soker
Detaily

cibula,cesnak ,kapusta ,ked uz nic nepomaha. uplne to najhorsie,najkyslejsie aj ked to chuti hnusne. ziadne jogurty!ziadne lieky.len im to zbytocne pomaha. KAPUSTA,CIBULA,CESNAK ! lieky starej matere

amsDABDBHGDA
Detaily

ja som prave dostala hnacku a vsimla som si ze v mojich vykaloch su male cerviky ako si s tym mam pomoct vazne existuje iba liecba pomocou liekov ??

anonym_2137
Detaily

Mrle ľudské sa dajú vyhubiť Antiparazitom a treba jesť kyslú kapustu. Treba dbať na hygienu rúk.

Mims
Detaily

Dobrý deň, dajú sa mrle ľudské prenášať z človeka na človeka? AK áno ako?
A zo zvierat.Máme doma psíka a pravdepodobne sme ich dostali.

erika1982
Detaily

teraz ma napadlo že kto má rád štipľavé jedlo alebo feferonky stačí troška.....to su rady starších.....aj to pomáha...ked som bola menšia a zjedla som viac sladkého tak mi maminka davala zavarané štiplave uhorky...pomohlo to....

miky 15
Detaily

Tvoria sa nadpriemernym konzumovanim sladkosti .... tym padom cukru ....... Odstranenie ....špecialny liek,neviem ako sa volá :/ ktorý sa bežne na liečbu mrlí dáva .......neodporúčajú deťom ..... Tento postup je potrebný pre úplné odstránenie infekcie

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.