FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Mrle ľudské

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Mrle ľudské" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    miška_127.03.06 15:27??.??.32.9

Pozná niekto účinný spôsob ako sa zbaviť mrlí ľudských? Napadnutie nimi je skutočne nepríjemné.Lieky, ktoré by pomohli neexistujú-na Slovensku určite nie. Za pomoc ďakujem.

• soker18.01.12 18:59??.??.206.25

cibula,cesnak ,kapusta ,ked uz nic nepomaha. uplne to najhorsie,najkyslejsie aj ked to chuti hnusne. ziadne jogurty!ziadne lieky.len im to zbytocne pomaha. KAPUSTA,CIBULA,CESNAK ! lieky starej matere

• amsDABDBHGDA18.01.12 18:51??.??.80.6

ja som prave dostala hnacku a vsimla som si ze v mojich vykaloch su male cerviky ako si s tym mam pomoct vazne existuje iba liecba pomocou liekov ??

• anonym_213716.06.11 20:59??.??.198.68

Mrle ľudské sa dajú vyhubiť Antiparazitom a treba jesť kyslú kapustu. Treba dbať na hygienu rúk.

• Mims16.06.11 20:09??.??.45.28

Dobrý deň, dajú sa mrle ľudské prenášať z človeka na človeka? AK áno ako?

A zo zvierat.Máme doma psíka a pravdepodobne sme ich dostali.

• mrle13.03.11 12:05??.??.197.23

mne vermox pomohol

• nikina12312.03.11 08:57??.??.111.222

Dobry den ja by som sa chela bby som sa spytac ci s toho lieku Vermox mrle vyliezaju alebo sa znicija

• simka11105.02.11 10:36??.??.183.12

Skus si dat kysle uhorky, kyslu kapustu-to vraj pomaha

• erika198205.02.11 09:29??.??.55.96

teraz ma napadlo že kto má rád štipľavé jedlo alebo feferonky stačí troška.....to su rady starších.....aj to pomáha...ked som bola menšia a zjedla som viac sladkého tak mi maminka davala zavarané štiplave uhorky...pomohlo to....

• erika198205.02.11 09:25??.??.55.96

liek na mrle sa vola VERMOX .....uziva sa 1-za 6-tyzdnou je ucinny .....mame ho odskusany

• miky 1504.01.11 15:12??.??.102.254

Tvoria sa nadpriemernym konzumovanim sladkosti .... tym padom cukru ....... Odstranenie ....špecialny liek,neviem ako sa volá :/ ktorý sa bežne na liečbu mrlí dáva .......neodporúčajú deťom ..... Tento postup je potrebný pre úplné odstránenie infekcie

• miky 1504.01.11 15:11??.??.102.254

Tvoria sa nadpriemernym konzumovanim sladkosti .... tym padom cukru ....... Odstranenie ....špecialny liek,neviem ako sa volá :/ ktorý sa bežne na liečbu mrlí dáva .......neodporúčajú deťom ..... Tento postup je potrebný pre úplné odstránenie infekcie

• emma =11r.03.01.11 23:28??.??.227.48

a este nieco ja to tak robim ked sa no neviem jak to povedat(vikakam)tak si si dam spodok dole a si umiem potom vam prestane svrbiet

• emma =11r.03.01.11 23:14??.??.227.48

nemly by ste sa zaco hanbit je ich mam tiez a ma to velmi svrby je to pravda nejecte sldke ja som si dala cokoladu alebo nieco a hned ma zacalo svrbiet raz som nevedela koi tomu ani zaspat ako predvcerom plakala som lebo ma to neuritelne svrbeo nemohla som sa toho sbavit ja si teraz davam take masticky a trochu ma to prestava NIVEA CREME=dakujem ze ste sa dozvedeli o mojom probleme a tom am len 11

• Habbs18.09.10 23:43??.??.144.6

Najlepsii je Biltricid Bayer.

• janab18.09.10 20:05??.??.37.12

Mrle majú radi sladké. Takže vylúčiť sladké jedlá. Nemajú radi kyslé prostredie. Také kyslé uhorky, či kapusta, tak to v čreve určite zarezonuje. Neviem pochopiť ako niekto môže sa hambiť za to, že má mrle. Normálna záležitosť...nechápem. Keby to bola pohlavná nemoc, tak nepoviem, ale mrle, čo má každé dieťa a často aj dospelý?..a áno, je na to liek a treba ísť k svojmu lekárovi a pýtať si recept. žiadne iné vyšetrenia sa na to nerobia, takže len ísť a pýtať recept na mrle..je ked tu čítam niektoré veci , že majú ľudia problém a nemôžu riešiť, lebo sa hambia lekára...bože..nechápem to...a čo potom ženskí lekári, tam sa nehambíte chodiť?...no coment.

• niky4218.09.10 13:33??.??.21.18

Chcela by som sa spýtať, že či môžem jesť ovocie, keď mám mrle? viem že sladkosti nemôžem...

• niky4218.09.10 13:32??.??.21.18

Chcela by som sa spýtať, že či môžem jesť ovocie, keď mám mrle? viem že sladkosti nemôžem...

• filostar25.05.10 11:21??.??.43.161

Lék Pripsen se přestal vyrábět a lékárny jej doprodávájí. Na trhu se objevil nový lék se stejným složením proti roupům (mrle). Info: filostar@seznam.cz

• bea4929.03.10 12:58??.??.79.171

skuste prispen, je to to iste ako vermox, ale je to volne dostupne v zahranici (napiste mi). cesnakom a podobnymi radami sa toho urcite nezbavite, je to skor ako prevencia. musi to byt nieco na baze mebendazolu a musi sa preliecit cela rodina a potom riadna hygiena. moja 4 rocna dcerka mala po nastupe do skolky 3x mrle. stale sa jej to vracalo asi v 3-5 mesacnych intervaloch aj po dokladnom vylieceni vermoxom. v skolke akoze nikto o nicom nevedel. no proste trapne. a kedze uz aj doktorka na mna zahliadala, potom sice povedala, ze to ma v sebe asi 40% ludi, ale moc sa s tym nestretava. navyse teraz mame babatko, tak som dcerke obstarala pripsen zo zahranicia, preliecili sme sa cela rodina a mam pokoj. mam ho doma v zasobe, keby nieco. su to tabletky, ktore obsahuju mebendazol, co je latka ucinna na crevne parazity (mrle, hlisty, skrkavky,...). myslim, ze je na skodu, ze take nieco ucinne proti crevnym parazitom nie je na slovensku volne predajne. ale co uz.(bea49@azet.sk)

• GabikaKE12.03.10 23:45??.??.108.17

Rada by som sa opýtala na mrle ľudské, ktoré sa mojej 14-ročnej dcére vracajú asi každé dva týždne. Nevieme si s tým rady a čítam tu, že by sme mali prehnať hygienu. Určite to spolu skúsime. Ísť k lekárovi je nemožné, kedže je to už dosť veľké dievča a uvedomuje si už všetko a takisto sa zato hambí. Prosím môže mi niekto poradiť ešte nejaké spôsoby? Vopred ďakujem

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch