Mrle ľudské

infelis

skuste si dat surovy cesnak nakrajany na velke kusky. ale zas take, aby ste to v pohode bez kusania prehltli. tiet som mala takyto problem a pomohlo mi to. samozrejme v kombinacii s prehnanou hygienou, ktora tu uz bola popisana.

...

ak mate mmrle cela rodina musi byt preliecena, aj ty clenovia co nemaju priznaky.davku treba zopakovat po 2 tyzdnoch v pripade opatovnej infekcie,ku ktorej dojde v pripade ze sa nedodrzia hygienicke pravidla-pocas liecby-umyvanie ruk po stolici by malo byt samozrejme aj u zdravych ludi, umyvat konecnik rano a po kazdej stolici,a potom si riadne umyt ruky!! u deti dat pod pyzamko spodne pradlo-nebudu si v noci priamo skrabat konecnik a tak prenasat vajicka pod nechty a do ust/kedze deti si cmulu prsty/treba si uvedomit ze pripravok nezabije vajicka a tak treba prerusit bludny kruh-prenos vajicok do ust rukami/co sa da jedine doslednou hygienou, ako som vyssie popisala/

larinka

ach som v treťom mesiaci teh. a mám niečo ako mrle, bojím sa, nemôže to ublížiť dieťatku?nemôžu sa k nemu dostať?

marhula

uz sa toho tu vela popisalo o mrlach, aj to, ze sa mozu dostat do zenskych organov - vyhladajte vo vyhladavaci tem

skoda

Chcel bi som sa opitat ,po akom case mozem znovu jest sladnek ,lebo som sa docital ze nesmiem jest sladnke ak mam mrle alebo hlisti ,ja neviem ktore mam, ale asi mrle .dik

grinder

Jedinne Vermox a opakovane preliecenie po mesiaci bez ohladu na to ci sa samicky parazita vyskytuju v stolici alebo nie.
Absolutne vylucenie sladkosti zo stravy.
Liek musia uzit vsetci clenovia rodiny.