Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

detska strava

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
lnk.sk
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
lnk.sk

evcca

bio som uz skusala, a vacsinu zeleninky mam zo svojej zahradky, kde nestriekame. chcem este skusit tu baby karotku.

jajka001_

najprv zelenina, potom ovocie. ked zacnes ovocim , hned si zvykne na sladky a bude vyzadovat sladku chut.
my sme zacali mrkvickou, niekedy ked mal pat a pol mesiaca (plne kojene dieta)

Majka29

No ja som prestala kojit pomerne skoro takze sme zacali medzi 4. a 5. mesiacom...tazke obdobie to bolo ti poviem. Castokrat som uz bola s nervami na konci, lebo maloco jej chutilo, sladke jej islo uz potom lepsie. Obcas som sama robila, obcas som jej kupila hotove ovko a tak, zvykla si a dnes je z nej mala mlsna slecinka ;)

katka26

Ak je plne kojene dieta ma sa prikrmovat - resp. zacat zavadzat postupne jednotlive potraviny (najprv ovocie - resp. zelenina ....a postupne dalsie - to ti ma povedat pediater co kedy a ako) od pol roka, ak nie je plne kojene, ze mu davas formuly - tak od 5 mesiaca....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

detska strava - Fórum - ZDRAVIE.sk