Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oslovit muza?

Príspevok v téme: Oslovit muza?
malin@

ahojte, co si myslite o tom ak zena oslovi prva muza? ja som to nikdy neskusala, som taka stara skola ale zase hovorim si ze ktovie.
Paci sa mi jeden chalan z fitka, on teda chodi do fitka ja vedla do miestnosti na thai-bo..predtym aj ja som chodila do fitka, tam sme sa obcas stretli no a uz ..kedze sa tam vzdy stretavame tak sa vzdy pozdravime a usmejeme sa na seba..on je dost hanblivy.. Ja vzdy cvicim v rovnake dni rovnaku hodinu cize on by sa podla toho mohol zariadit ale tak teda zatial nic :/

janekMY33

podivaj sa v dnesnej dobe su muzi lenivy tak musia prevzat iniciativu zeny ale sikovna zena to uroby tak aby si muz mislel ze ju zbalil a nie ona

ffft

muz ma sice rad ked mu pohladis ego ale nesmie to byt prilis lebo uvidi ze je to hrane

...potom povedz ako to dopadlo :)

0vecka

podla mna je uplne jedno co povies... hlavne s nim zacni nejaky zmysluplny rozhovor... a usmievaj sa obcas ... a este ked vystruhas kompliment ze aky je rambo... tak mozes mat uspech...

ffft

Ja som to nemyslel ako velke planovanie ale pytala sa ako tak som napisal. Vies ono si to to uz viackrat pocula, ale ono je to vazne tak chlapovy nemozes naznacovat, jeho treba nakopnut. Ked budete v telocvicni spolu moze ostat cvicit pritebe alebo ty prinom a mozete rozvyjat to s cim zacnes tam si moze vybrat ci ostane alebo prehodi par viet a povie ze ide cvicit, ale na parkovisku to uz len odchadza. A hlavne dlho necakaj lebo na spravnu prilezitost lebo ju mozes prapasnut.
A hlavne o tom nejak moc nepremyslaj vy baby to mate o dost jednoduchsie, chlap musi zaujat dievca nie ono to spravilo uz svojou podstatou ze je dievca.

0vecka

ja by som hlavne nejako strasne moc neplanoval ... z toho buses len nervozna....

kludne sa mu prihovor ked sa uvidite ak je hanblivy tak bude len rad ze za nim niekto prisiel pokecat....

s tym usmievanim to nieje ziadna vyhra ja sa napr u nas vo fitku usmievam na vela ludi a oni spet na mna ... ale najme ak su to taky makaci ze nemaju medzi cvicenim cas tak s nimi nejako moc ani nevykecavam...

malin@

Praveze sa nanho zakazdym velmi intenzivne usmievam a potom sa za nim obcas este aj otocim a opat sa usmejem :) Takze to som brala ze z toho by mohol citit ze asi nikoho nemam a ze sa mi paci. No a v tom fitku :/ aj ked som tam chodievala tak mal vacsinou sluchatka v uchu :( takze asi tak.. a poprosit ho aby si ich vybral a potom mu niecoho hovorit..no neviem..Skor by to slo podla mna ked sa stretneme obaja na parkovisku alebo tak ale zatial nam to nevyslo..

ffft

Tu prvu tazsiu vec ci uz zvladla, zaujala si ho. Ak mozes prid aspon o polhodku skor a chod nachvilu do fitka, mozno on si to presunut nemoze. Bud sa do do reci on ale bo kludne aj ty. Ked ho oslovis nejak ako Konecne sa vidime dlhsie ako dve sekundy pri odchode tak to nieje ziadne klise, nieje to ani privela a to \\\"konecne\\\" v sebe skryva tajomstvo ktore sa snad bude snazit preskumat. Vies on ta asi len neoslovil koli tomu ze predpokladal ze niekoho mas...

malin@

Len nechcem aby to vyznelo lacno, ako nejake klise vo fitku.. a hlavne vacsinou sa vzdy minieme..on odchadza ked ja prichadzam a podobne. Vzdy sa pozdravime a usmejeme na seba, ale dalej neviem ako :/ Neviem ani ako sa vola.. s cim oslovite uplne cudzieho chlapa??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.