Pasovy opar

Príspevok v téme: Pasovy opar
jajus6

Prosim vas vedel by mi niekto poradit ohladom pasoveho oparu? mojej mame to dnes diagnostikovali a chcela by som sa spytat ci ma moze nim nakazit.. ovcie kiahne som mala tie viem ze dostat opat nemozem ale chcem vediet ci mozem dostat od nej tento pasovy opar..pripadne ako sa tomu mam vyhnut aby som ho nedostala, kedze zijeme v jednej domacnosti a ma ho uz cca 4-5 dni je to dosta tazke.. dakujem za kazdu odpoved

mayabystra

Dobry den,
chcem sa spytat, ci mozem nakazit moje vnucata - mam uz 1 tyzden lieceny pasovy opar. Vyrazky mam skoro zaschnute. Mozem sa kupat? Dakujem!

RNG

Nesmies verit vsetkym ociernovaniam "megadavok" vitaminu C. Pri davkach 3-5 gramov vitaminu C denne, najma vo forme estwer C nie su ziadne skodlive postranne ucinky pozorovane a miliony ludi to dnes beru bez obav.

RNG

Virus VZV(varicela zostrix) ma v tele do smrti velka vacsina ludi od detstva, ked prechodia ovcie kiahne, ktore su nim sposobene.Ten isty virus sposbi v pokrocilom veku nebezpecny pasovy opar, ktory moze zasiahnut aj hlavu a mozog, kde narobi velke skody na centralnom nervovom ustrojenstve.Niekedy az fatalne(mortalita 1/2 %)

mikina390

Dobry den,
v sucasnosti hladame pacientov s diagnozou pasovy opar na hodnotenie dotaznika o tejto chorobe (nie vasich priznakov). Ponuka je platna do 13.5., odmena za 60-minutovy rozhovor je 25 eur. Preferujeme zapadne Slovensko.
V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na uvedeny e-mail.
Prajem vsetkym skore uzdravenie.

smii

neviem, co za odbornici pisu, ze pasovy opar nemozes dostat. je to virusove ochorenie, nakazlive, casto sa kvoli tomu lieci hospitalizaciou na koznom. Cize dostat ho kludne mozes

RNG

POSUVAM
Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym,
vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky
mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a
objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa
mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti,
depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej
sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych
chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat
aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj
castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych
zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla
ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym),
l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea(2-3 tyzdne max), baza,
astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych
listov a chaparal(larrea tridentata)
Velmi silny je betulin(alkoholicky vytazok z brezovej kory a drevokaz rastuci na brezach, huba chaga=hrdzavec sikmy=inonotuus obliquus.