Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

colonix

Príspevok v téme: colonix
ahaho

bral to niekto z vas, ake mate skusenosti, myslim REALNE (nepotrebujem fotogaleriu), ale odpovede...
na jednej strane som znechuteny chcel utiect z tej stranky, ale zacital som sa a mozno to nie je az taky blud, vsetci vieme, ze v nasich crevach sa v klkoch roky hromadia rozne nanosy z nezdraveho stravovania, tak preco ten sajrajt nedat prec, ak sa da...
ale je to bezpecne a vobec pravdive, ci len dalsia agresivna reklama, my vysolime tazke prachy a pripravok budeme brat tri dni, lebo sa tak zosereme, alebo nas naopak zapcha, ze uz nam ani spital nepomoze?????

nikki.7

A ešte chcem prízvukovať,je tam naozaj potebný ten pitný režim dodržiavať,inak je možné,že to bude mať opačný efekt a teda to niekoho môže aj upchať.Ja som pitný režim dodržiavala,pila som 3 litre tekutín denne.

Je tam napísané aj to,že by sa mala vylúčiť káva,ale ja som pila tak ako stále dve.

nikki.7

Konečne môžem prispieť svojou skúsenosťou niekomu,kot má o to fakt vážny záujem.

Ja som si objednala kúru na dva mesiace, dobrala som ju asi pred mesaicom a môžem povedať,že je to naozaj pravda stým,čo tam tí ľudia píšu.

Zo mňa žiadne príšerky nevyšli,ale upravilo mi to stolicu.Mala som veľké problémy s vyprázdňovaním a colonix mi to napravil.

Ten čajík je chuťovo veľmi dobrý,prášok som si rozrábala vo vode.Nie je to najlepšia chuť,ale je to zdravé,tka prečo to nevypiť. A tie kapsule si mylsím ž eaž tkaý obrovský vplyv na to nemali,aleˇbrala som to podstivo až do konca.

Myslím že najväčšiu zásluhu na tom mal ten prášok,teda vláknia,pretože tá je pre črevá naozajpotrebná.

Vôbec sa nemusí nikto obávať z toho,že by dostal nejaké hnačky,alebo zápchy.

Ja osm zo začiatku chodila na záchod síce častejšie,ale prě mňa to bolo spasenie,pretože dovtedy to bolo strašné.

Určite si idem objednať kúru aj vo februári. Keď už pre nič iné,tka ako prevenciu.

Inak odporúčam to objednávať z USA,tá cena sa nedá porovnať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

colonix - Fórum - ZDRAVIE.sk