Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké sú ženy - hlúpe, alebo nešťastné?

Príspevok v téme: Aké sú ženy - hlúpe, alebo nešťastné?
mahel

vsimam si, ze coraz viac kamosiek sa nechava prerabat od hlavy po paty. Prsia - silikony, nos - operacia, usta - vyplne, viecka - upravovanie, telo - liposukcia, usi - prisivanie, zuby - vyrovnavanie, pokozka - vyhladzovanie, chlpky - laser alebo epilacia, telo - solarium, vnutorne pysky - zmensovanie... neviem, co by som este mala vymenovat, asi je toho podstatne viac. ale pravdupovediac mi praca plastickej chirurgie pripomina farmaceuticky priemysel. ten tiez vyraba lieky hlavne preto, aby sme boli stale chori. keby namiesto plastickych chirurgov nastupili neurochirurgovia a vymenili by zenam mozog, mozno by sa vela usetrilo. preco to vlastne zeny robia? su hlupe, alebo take nestastne? ale ako moze byt stastny clovek, ktory nema rad sam seba? prestavam tomu vsetkemu rozumiet.

bibba

hlupe ci nestastne, proste je to tak, ze xcu byt asi krajsie, krajsie, a krajsie... kazdy ma nejake "hranice" kedy sa uz citi "dostatocne pekny", niekto ich nema :D a co je natom... ich problem... a nerozumiem preco taky clovek, ktory to nevie pochopit a odsudzuje to nadtym vobec uvazuje. preco, je to jedno... nech si kazdy robi to, co xce so sebou... aj tak sio vyberame ludi podla lasky a priatelstva a nie podla toho ako vyzeraju. prve dojmy sa nerataju...

ta3

Nebudem sa vyjadrovat, ci su hlupe alebo nestastne, ci si nejakym sposobom upravit svoj vzhlad je kazdeho osobna vec, ked niekto tym hazarduje so zdravim, hazarduje iba so svojim, na mne nie je nic umele, mam rada prirodzenost vo vsetkom a co sa tyka telesnych skrabancekov, mala by som dovod, a dokonca v mojom pripade zadara, plastickeho chirurga navstivit, v tridsiatke som stratila prsnik, ale vobec nestojim o jeho rekonstrukciu, mam sa rada taka, aka som a som uplne v pohode s tym, co vidim v zrkadle, ked som na plavarni v plavkach bez kosikov mi nevadi, ked sa par pohladov na mojej hrudi zabudne, je mi jasne, ze to bezne nevidia, tak ich to asi v prvomm momente prekvapi, no a co, nech sa pozru, niekto nema ruku, niekto nohu, niektori dokonca nemaju mozog a ja nemam prsnik, no zato svet bezi dalej, nemyslim si, ze som preto menej hodnotny clovek, mozno som pre vela muzov menej pritazliva, ale o plytkych muzov, ktorym ide o perfektnu postavu viac, ako o dusevne kvality, ja nestojim vobec.

etela

tak je.Myslím, že o to ide v tejto téme či je ten človek hlúpy alebo nešťastný. Len som reagovala viac menej na niektoré príspevky, kde to možno niektorí odsudzujú, pretože si myslia, že sú hlúpy. Ale naozaj to nie je o tom ako človek vyzerá ale aký v skutočnosti je.

lost

etela
nie nie odsudzovat ho za to nie :)
ani hlupy byt nemusi..
len hold ho k tomu okolnosti dotlacili, ale jeho zivot :)

jajka001_
dik:)

etela

Ale veď to je jasné, veď som to písala, že je to o psychike.Ak má niekto veľký nos, odstávajúce uši a pod. a je so sebou spokojný (hlavne, že má v hlave), tak je to ok.Len som, písala, že ten kto nie je so sebou spokojný a má z toho komplexy, chce to riešiť plast. operáciou, tak prečo ho odsudzovať.Nemusí byť za to hlúpy, nie?

lost

a nedavno som si vsimol, ze kazdy (seriozne, uplne kazdy) clovek ma na sebe iste esteticke chyby.
dokonca aj najdokonalejsie modelky, ak sa na ne clovek pozera zopar minut a hlada cyby, najde ich, a to aj napriek photoshop upravam.
proste ideal az dokonalost neexistuje a preto je vzdy nieco co "vyskoci" ako nedostatok ktory by sme chceli pretvorit :)
hold, asi ludska povaha :)
ale sranda je, ze aj napriek stovkam fotiek nepodarenych plastik (napr herecky z Hollywoodu, ktore maju za sebou tucty tuctov operacii), ludia stale riskuju.
tak ak sa podari tak je to vyhra, ale ak nie, tak smula :) ved stavkuje sa s celym zivotom, dalsiu tvar/telo mi uz nikto nevrati (refund neexistuje)

ale je to asi len vec pohladu, kazdy to vidi a vnima inak, lebo kazdy ma inu minulost ktora mu formovala nazor na vec.. nieco na "100 ludi 100 chuti" :)

lost

Mne napr odstavaju usi viac ako je priemer, a to mam "uces" vacsinou nakratko ostrihane pod 15mm (vacsinou v zime na 9mm a v lete na 6mm aby som nemusel tak casto). je to snad ten najnenarocnejsi uces pre cloveka :D
zaroven nemam najkrajsi nos, vacsi ako je priemer..

zo zaciatku mi to vadilo, ked som bol este taky 10-15 rocny blbecek, ale nikdy nie tak brutalne a aj ma za to vysmievali... ale nastastie som si to velmi neuvedomoval.

a teraz?

je mi to v podstate jedno :)
nie na 100.00% jedno, lebo by sa mi pacilo ak by to bolo "krajsie", avsak nie som gembler aby som riskovat to co funguje, len pre trosku zisku.
a dalsia vec je:
je take brutalne dolezite zaposobit na okolie, tj. ludi ktorych ani nepoznam a maju ma v ? (seriozne, kolko ludi sa o vas skutocne zaujima, ak ide "do tuheho" ? )
a kedze sa nebudem vzrusovat nad tym ze mam o pol centimetra plochejsie usi, ked som sam, alebo s najblizsou rodinou, tak je plastika "out of question" (neviem ako to tak pekne do slovenciny prelozit, nejake napady? :P )

cize mam stastie ze som takmer uplne spokojny aj s tym malickom co mam, hoci aj so skaredym, ale s funkcnym..

viac sa snazim zapracovat nad tym, ze ked uz niekoho oslovim, aby som neohromil svojim vyrazom, ale slovami, tj. byt reprezentativny s (ale toto nie je to prave slovo co mam na mysli) inteligenciu, nez krasou.
"normalny" clovek si uvedomi o co ide a ten ktoremu ide len o krasu a vyzor, nastastie sam seba odstavi z mojho zivota, cize mam aspon svaty pokoj..

aj by som sa stavil, ze ak by sme mali dva exemplare ludi, jeden krasavec a jeden opak krasavca, tak by z nich aj tak nakoniec vyhral ten co ma aspon dovtipnejsie vyjadrovanie, alebo dokaze uputat slovom atd.. no ale ak mame dokonaleho recnika a dokonaleh okrasavca versus tak isto dokonaleho recnika, ale nekrasavca, tak mozno to vyhra ten prvy :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.