Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lipomatoza

Príspevok v téme: Lipomatoza
trezalka234

V priebehu 3 rokov sa mi na prednej strane stehien objavujú a zväčšujú podkožné útvary tzv. lipomy. Myslela som si stále, že ide o celulitídu, až dnes som sa dozvedela názov choroby. Je to vraj genetické a vraj sa to nedá liečiť len chirurg.vybratím. Jednu hrčku mu vybrali pred rokom, tam sa mi to už neobjavilo,avšak hrčky pribúdajú. Vie niekto poradiť ako sa toho zbaviť, alebo ako liečiť, aby sa neobjavovali? Musím povedať, že nestravujem sa vôbec tukovo, žiadne vyprážané jedlá, žiadne údeniny, mast , viem určite, že je to genetické. Vie niekto poradiť? Bol niekto vyšetrený na "hyperlipoproteuinémiu",ktorá sa dá liečiť a čím ju liečite? Za odpoved vopred dakujem.

RNG

Doplnim, odporucam okrem znizenia prijmu cukrov a sacharidov pre tych vo maju v tele rozne tukove hrcky alebo pretucnenu pecen brat aj viac ako lyzicu lecitinu tyzdenne. Na odtucnenie pecene pomaha aj protokol dr Berksona, ktory zrieduje a zvysuje tok zlci a ked beries dostatok mikrovlaknin , tato zamorena zlc sa vynesie z tela, bez reabsorbcie.
Na odtucnenie pecene pomaha aj Calcium D-Glucarate davka 2 x 500 mg.
Netreba cakat, az pretucnene tukove bunky zacnu praskat a to vedie k nealkoholickej cirhoze, ktora je rovnako skodliva, ako alkoholicka. Jedna sa totoz o zjazvenie pecene z prasklin a tym narusenie jej cinnosti.

xyzardi

Dobrý deň.Aj ja trpím lipomatózou stále mám viac a viac hrčiek. Chcem sa spýtať či má niekto s touto chorobou viac skúsenosti. Dá sa to vôbec odstrániť nejakými liekmi alebo hoci akým spôsobom len aby tie hrčky zmizli? Prosím Vás poraďte.

G6L3U7K2

Dobrý deň.Môj priateľ má problém s podkožnymi hrčkami.Obvodná lekárka mu urobila krvné odbery na triglyceridy,ktoré má zvýšené oproti norme až 3 nasobne.Viac s ním však nič neriešila,odporučila mu diétu.Na koho by som sa mala obrátiť?Chcem mu pomocť,mne tie jeho hrčky po estetickej stránke vôbec nevadia,ale bojím sa,že keď sa to nebude riešiť,tak zanedbáme niečo vážnejšie.Chirurgické odstraňovanie nepomohlo,naopak vytvorili sa hrčky vedľa jaziev.Prosím poradťe mi..Ďakujem

RNG

Znizenie tvorenia tukov v peceni a tukovobielkovinnych latok sa da znizenim prijmu cukrov, najma fruktozy, Policosanolom,tiez odstranovanie lecitinom a enzymom lipaza.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lipomatoza - Fórum - ZDRAVIE.sk