Polyp na maternici

ingrid

Dotaz pre Ivku 1 : Ivka budem Ti povďačná za každú info. Nútia ma do zákroku, ale radšej by som vyskúšala najprv bylinky a pod.
Ešte 1 otázka, pomohol niekomu Indonal ?

ingrid

Chcela by som sa opýtať, či tu má už niekto konkrétne skúsenosti s použitím jódovej tinktúry pri polype.
Tiež otázka na RNG, ako dlho treba jód apolikovať, keď je to iba 1x do týždňa, čiže koľko týždňov.Ako sa k takejto terapii stavjú lekári ?Vďaka za odpovede a konkrétne skúsenosti.

Ivka 1

Polypy,cysty,myomy su dosledkom zanesenia organizmu skodlivinami. Telo sa ich nedokaze zbavit a preto sa hromadia v tele vo forme roznych hrciek a sposobuju zapaly.
Da sa pomoct prirodnymi produktami aj pred operaciou ale aj po nej . Zalezi na tom,ci sa rozhodnete vyskusat najprv prirodnu liecbu zameranu na ich odstranenie alebo po operacnom zakroku ako prevenciu pred ich opatovnym vznikom.
Moj osobny nazor je , ze najprv by mala prist bylinka a potom noz.
Ci uz sa rozhodnete tak alebo tak, velmi rada vam poradim.

imi

Kde sa dá zohnať tá Chlorella - sladkovodná riasa ? Vraj je účinná pri polypoch na maternici.
(prispievateľka \j\ - 11.3.2008)

mima1968

ja mam tiez polyp na maternici.mal velkost 1cm ale bola som na umelom oplodneni fiv'vysledok-negativne ale polip sa mi zvacsil 1,2cm.existuje nejaky liek?ci je lepsie odstranit histeroskopiou?nemozem otehotniet.poradte

ema

RNG ďakujem za odpoveď.
Naniesla som si jód.tinktúru na spodok brucha, fľak zmizol do 6-7 hodín.
Budem pokračovať,ako dlho môže trvať, kým polyp zmizne.
Čo sa stane s polypom keď budem telu dodávať jód?
Potrebujem aj enzým.terapiu?
Samé otázky,prepáč zaujíma ma to a ďakujem.

RNG

ema, jod sa podiela na vyrobe hormonov a enzymov v tele.
Stara odporuceba denna davka z roku 1948 je nedostatocna, dokazali to lekari, co sa tym zaoberali a dokazuju to pobrezne narody s vysokou spotrebou jodu, v Japonsku az 85 krat tolko V PRIEMERE, AKO NASA MAXIMALNA ODPORUCENA DAVKA. Pridat extra jod sa da jedenim morskych rastlin vo vacsich kvantitach(kelp, kombu spirulina, dulse...) alebo som tu castejsie popisal lacnu metodu transdermalneho(cez kozu) dodavania jodu. Odporucil som 10 kvapiek jodovej tinktury(4.5% jodu a jodidu draselneho) raz do tyzdna na kozu(pod pazuchou a u zien hlavne na spodok brucha)Flak je suchy po par minutach a potom sa postupne absorbuje do tela podla potreby. Ak zmizne za kratsie ako den, telo ten jod velmi pravdepodobne potrebovalo.

terrka

Ahojte,čudujem sa,že každá žena má iné informácie o polypoch.Myslím si,že je asi rozdiel,či je v maternici,alebo na krčku,alebo kde.Ja som mala v maternici,robili mi hysteroskopiu.Tiež krvácam,čo vraj môžem asi do 10 dní.Určite pôdem lekárovi a samo,že som zvedavá na výsledky.Ktorá sa obáva odstránenia vraj nech neváha-vraj sa "zvrhne"treba ho dať odstrániť.Počula som,že môže znova narásť,takže treba chodiť na vyšetrenia a mať šťastie,aby sa to nevrátilo.Ja budem vedieť výsledky asi za 7dní.Škoda,rada by som vedela ako dopadla Žaneta z 13.06.2008

ema

Dobrý deň!
Mám otázku na RNG,spomínate že polypy a iné nefunkčné tkaniva v tele odstraňujú enzými.Dodávka extra jódu vyrieši problémy. Mám zistený polyp endometria a mám sa rozhodnúť pre kyretáž.Som zdravotná sestra, zaujímala by ma tá dodávka extra jódu a jeho aplikácia,ďakujem za odpoveď.

suz

Aj mne zistili polyp a povedal mi gynekolog,že mám užívat indonal skuste
minulého roku som ho tam mala teraz som v pohode