Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

seminárka z ekonomiky

veves

predmetny ucitel je druhy tyzden v Bolivii a nema vo zvyku odpovedat na emaily zial.
preto sa pytam kde sa da.
nakolko mam este tyzden na nastudovanie 1500 stranovej knihy histologie na skusku, nemam cas zrovna hladat v kniznici pitomu ekonomiku.

nakolko som vrcholne prakticky a jednoduchy clovek kecy o fungovani podniku mi moc nehovoria.
tvoju dokonalost som usudila z toho, ze cudzi clovek (myslim ze sa nepozname, neviem nic o tvojom zivote a predpokladam ze ani ty o mojom) ma hodnoti. a to predsa robia iba dokonali ludia nie? sudit cudzich.

uff

Sa spytaj vyucujuceho, ked si si nie si isty, nie? Neubudne z teba, na to mas ustocka a na to tam je ucitel!
Alebo kniznica... prepac, ale tak odveci vetu, ako si to ty zaklincoval, som davno necitala.
A pokoj, dokonalost sama o sebe nie som, asi bezis na niecom, ked si si vydedukoval tieto nazory :D.
Takto hubuj s tym, kto ti zadal ulohu a nechapes ju. Ustocka si otvaraj na spravnom mieste. Ale nic. Nechcela som sa hasterit, iba ma to zarazilo, tak prepac.

veves

uff :ukludni sa ty najmudrejsi clovek na svete, dokonalost sama o sebe. keby som mudra jak ty tak by si nemohol byt taky jedinecny a mudry.

ekonomiku nestudujem. mam to okrajovy predmet za 2 kreditiky.
ide o to ze mam vypracovane trebars interne externe analyzy, nakladovu stranku, strategie ale zaboha neviem co mam napisat k fungovaniu podniku. je to proste siroky a nepresny pojem.
tak som sa chcela spytat co by ste k tomu napisali vy.

uff

veves, ty studujes ekonomiku a pojem fungovanie podniku ti nehovori nic???
S tou druhou vetou o odomykani udrzbarom a prichom recepcnou si zabila...
HANBA! :-O A ked nemas ani jasno ani v zakladnych pojmoch vo vseobecnosti, tak zacni chodit do kniznice a vzdelavaj sa! Ako vidim v dnesnej dobe moze o titul bojovat hocikto - hmmm.

lost

Fungovanie podniku, to je nieco o co sa kazdy snazi ale nikto k tomu nedospeje.
Alebo, je to nieco, co ked sa dosiahne, tak sa naroky automaticky posunu dalej, tym padom ziadny podnik nefunguje tak ako by chcel.
Zarovne kazdy podnik funguje, ale fungovat moze dobre, alebo zle.

Ale skor nieco ako lilititka naposala, ze je to velmi siroky pojem :)

lilititka

no, fungovanie podniku je podla mna velmi siroky pojem. to mas od planovanie , cey koordinaciu zamestnancov, organizovanie, vedenie ludi, kontrola. zalezi aj o aky podnik sa jedna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

seminárka z ekonomiky - Fórum - ZDRAVIE.sk