Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prestať na niekoho myslieť......

Príspevok v téme: Ako prestať na niekoho myslieť......
modroooočko

Chcela by som Vás poprosiť o radu.... Konkrétne ide o to, že neustále myslím na jedného človeka. Je to asi niečo na spôsob platonickej lásky.... Nie je to reálne a som si toho plne vedomá - on asi ženatý - deti neviem - asi hej.

V podstate ani nechcem, že by to bolo reálne.... Nemáte nejaký recept, ako prestať na niekoho myslieť, resp. mali ste už niekto podobný problém...

Úplne ma to zožiera...
Ďakujem, za vyjadrenia k téme.

jojka llsl

baby mala som taky problem ,v praci zjavil novy kolega .. a ako keby ma do zadku strelil amorov sip .. postupne som sa do neho tak rachla ,ze som sa tesila zo vsetkeho (byt zamilovana je nadherny pocit) lenze chalan mal frajerku ,ale nepritazlivu a bolo na nom vidiet ,ze ju uz ani nechce ,,ale on bol divna povaha ,vedela som ,ze ma chce ,,,ale ja tiez zadana ...takze ,sme po sebe len pokukovali ,,ale z tej pritazlivosti som skoro ochorela na nervy ..tak som po nom tuzila ,a nemohla byt pri nom ,ze som sa zacala zadusat ,trvalo to 4 roky .. akurat som sa z toho dostala ,sem tam si na neho spomeniem ..ale uz sa citim prazdna .. uz odisiel z mojej hlavy aj srdca .. ...... takze viem co to je .. ale ja som expert na platonicke ,zamilovavanie .. zo zaciatku je to nadherne a neskodne ,ale potom sa clovek trapi ako KON . :)

Marko40

Mal som taky problem v 17 tich rokoch.. Rozisla sa somnou moja prva laska.. Ja som zostal panic a nechala ma prave pre chalana, ktory ju prvykrat pomiloval.. strasne som ziarlil a zufal, nemohol som spat. Nezvladal som to dlho, cele noci som na nu myslel, mal som silne erekcie a predstavoval som si ju pri tom.. kazde rano prepotena postel, rozkrok cely od semena , zhorseny prospech v skole.. vyliecil to cas, ale trapilo ma to skoro tri roky.. neprajem, nezavidim.. nikomu..

Tris

Prosim moc o pomoc mi sme s kamoškou našli mačiatko a mama som ho narukach a chcela som si ho zobrať ale som nemohla tak sme ho za niesli spet a jeho mi tak smutno chcem nanu zabudnúť prosim poradte mi

Iris-ka

Tak toto doverne poznam aj ja. Tiez platonicke. U mna to trvalo 3roky. Z toho 2 bez prace a nedokazala som na nic ine mysliet len na neho. Cakala som, kedy sa ozve, co napise a potom na to myslela a myslela a predstavovala si v hlave scenare s nim. Tiez som uz myslela, ci to uz nehranici s nejakou posedlostou. Na to asi rada, ze fakt treba sa s tym clovekom menej vidat alebo v mojom pripade pisat, zamestnat sa niecim smysluplnim, v mojom pripade najst si pracu a casom to oslabne. Nebojovat s tym, ale to prijat, ze je to zatial tak, ze bude lepsie a ono to oslabne...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prestať na niekoho myslieť...... - Fórum - ZDRAVIE.sk