Neviem si pomôcť..

Príspevok v téme: Neviem si pomôcť..
Chlapec14

Zdravím, som ôsmak na ZŠ, a neviem ako povedať rodičom o prospechu v škole..:/ Mam tam 12zapisou (dvojka zo správania) .. potom som dnes omylom odtrhol radiator od steny, ale známky už nesú problém, len ja sa strašne im to bojim povedať, minuli školský rok som mal dvojku zo správania, a oco mi hovoril že ma ,,Zderie ako hada" .. zajtra príde domou z Nemecka kde pracuje, mama keďže pracuje, nemôže isť do školy, tak tam posiela oca, hneď v štvrtok by mal isť do školy... Viem že ma to vyzerá ako keby som bol hrozný žiak, ale ja taky vôbec nesom, a to je ten problem, .. učiteľka na mne sedí, ,,Kida" na mňa všetky zle veci :( Prosim neviem čo mam robiť, už som mal take nevry že som mal chuť aj odisť z domu.. Asi to urobim v štvrtok, neviem :/

kajush

neutekaj z domu
ako sa ti prosimta OMYLOM podarilo odtrhnut radiator ? :D je to komicke nooo
a uz si osmak, este rok, a ides na strednu , tam mozes zacat odznova! ukaz co je v tebe, drzim palce

beskyd

povedz otcovi ze dvojka zo spravania sa nerata do priemeru ked pojdes na strednu:D teda este si to over ale sa mi zda ze za mojich cias sa neratala, nech to berie pragmaticky... ze je to malichernost a za par rokov sa na tom sam bude smiat jak ja sa teraz smejem na svojich poznamkach v ziackych knizkach zo zakladnej ktorych je tiez viac ako dost aj ked radiator sa mi urvat nepodarilo este to je fakt