Krvacanie po sexe/stalo sa vam

Príspevok v téme: Krvacanie po sexe/stalo sa vam
akinom007

Ahojte. pred tyzdnom nedelu sme mali s partnerom taky divokejsi sex, pri ktorom som zacala krvacat, travlo to aj asi hodinku "po". Pondelok som dostala menzes, neobvykle silny. Ten mi skoncil vo stvrtok. Potom sme mali sex vlastne teraz sobotu a nedelu a vzdy po nom bolo cely den mierne spinenenie. Dost am to znepokojuje a velmi som sa zlakla, nakolko sa mi to este nikdy nestalo.
Hak neberiem.
Ak ste sa s niecim podobnym niekto stretli co to bolo?
Ku gyn.som objednana na bud.pondelok

jankana

mne sa to tiez casto stavalo, ze som po sexe mierne krvacala, spinila. Tak som sla na gyndu a doktor mi na krcku nasiel vred, preto to spinenie. Aj napriek vysledkom, ktore boli v poriadku mi to zamrazili a teraz je to uplne v pohode, ziadne spinenie.

akinom007

kitty/ v pondelok som objednana ku gynekologicke. Snad by si mala pravdu a bol by to len zapal. No obavam sa. Cca pred 3 tyzdnami mi bola robena kultivacia a vysledok som mala ok. So streptokomi mam bohatu skusenost uz podla vytoku sama zbadam velakrat ze je to streptokok:) proste poznam priznaky, ale v tom obdobi ked sa mi stalo to s tym krvacanim po sexe som nemala ani nemam ziaden problem z vytokom, svrbenim atd.

kitty86

Ja som to mala tiez mala som skryty zapal (streptokoky ci tak nejak) netreba sa lakat ale urcite treba zbehnut ku gynekologicke nech ti spravi vyter a nasadi spravne lieky

Inner

niekedy pri zapale sa dostavuje krvacanie z posvy.... tak mozno trpis nejakym aj ty. pripadne mohla vzniknut nejaka trzna ranka a to spinenie potom nemusi mat s tym suvis...