Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vianočný večierok

Príspevok v téme: vianočný večierok
reyy

Sestra ma poprosila či je nepomôžem s vianočným večierkom, teda aký program, súťaže. Chodí do 8.triedy (13-14 ročný). Nič ma nenapadá čo by ich bavilo...stoličky, slepá baba, no neviem či tam nebudú tak znudene postávať. Napadlo ma, že by to mohlo byť dobré v nejakej téme, napr. 80´, salsa party, alebo by si každý vymyslel svoju masku. Akú hudbu zvoliť, aby sa páčila všetkým, má kamošky čo počúvajú hip-hop, metal, rock, punk, pop, teda asi všetko možné. Občerstvenie by mali takou formou, že každý donesie nejaké keksy, čipsy, cukríky, malinovku, ono sa toho dosť nazbiera. Aké hry, súťaže mám vymyslieť, aby ich to bavilo a zároveň to nebolo nudné, teda nie hry typu hlavné mesto Japonska a koľko váži ľudský mozog.

reyy

ta latino party je dobry napad, no s tymi kolacmi by asi kazdemu doma pomáhali a chalani by sa asi ani nezapojili:D....skusim povymýšlat nejake tie temy do particky a uvidim co na to segra povie:)

jajka001_

latino party :)
k obcerstveniu by ste mohli doplnit doma robene kolace - sutaz o najlepsi kolac?
a sutaz v tancovani
a kto zje najviac niecoho - velka porcia cohosi a kto to zje prvy alebo najviac

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.