??

bibiiii

som po operacii prsnika a toto je zaver histologie.DUKTEKTAZIE A FIBROCYSTICKE ZMENY.Ak sa v tom niekto vyzna,napiste.

mijka

jaj, bolí, ked je to zapálené, no potom to vytlačím párkrát, viem je to dosť nechutné, ale potom je ok.ostáva mi iba malá dierka

mijka

neboj, kacenka, gyn. ti poradí.ja to mám tiež už pár rokov, gyn. mi povedala tiež že sa mi ten chlp. korienok zapáli,a takto pekne dookola.mne by sa to dalo dalo odstrániť iba op.zákrokom., ale načo..nie je to vážne, ani veľké, ani nebolí, a aj tak sa mi to môže vrátiť.

kary

Zajdi za gynekologom,moze to byt zapal velkej predsienovej zlazy,treba to preliecit.Takze zajdi cim skor za gynekologom a hned budes mudrejsia a nicoho sa neboj,len to neodkladaj!!!

odpovedkacenke

kacenka, ja som raz mala v zahybe kde uvadzas zapaleny chlpkovy korienok (myslim, ze to doktor nazval "furunkul" alebo nieco podobne") Islo o to, ze po holeni sa mi to tam zapalilo, vytvorila sa taka gulata hrcka... potom to vyhnisalo a bolo dobre. Objavilo sa mi to potom este raz aj na nohe, tiez na mieste, ktore si holim....