Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sťahovač farby

Príspevok v téme: sťahovač farby
ladyinred

Nemáte niekto skúsenosti so sťahovačom farby Nouvell color back? Má to odstrániť akúkoľvek chemickú farbu a nechať prirodzenú farbu vlasov...ja som si ho objednala cez internet a som zvedavá čo naň hovoríte...vlasy si farbím na svetlú blond a svoje mám špinavú blond a rozhodla som sa pre svoju prirodzenú farbu...
Ďakujem :-)

Lucii

xyzz...aj som si myslela ach jaj som ja ale sprostá!ale tak aspon som sa uz poucila ze taketo experimenty vlasove niesu pre mna

xyzz

myslím, že šetrnejšie to nechať odrásť... tá farba narobila bordel len keď si ju tam dávala, keď tam už je, nerobí nič. Týmto by si im spôsobila ďalší šok, je to ďalší zásah do štruktúry vlasu.

Lucii

A je to šetrne k vlasom? ci je pre vlas lepsie nechat tam tu chemicku farbu a pockat si na svoje nove kym dorastu...ak chcem povodnu farbu teda

xyzz

ty máš vlasy zosvetlené... vytiahnutý pigment a znova vložený tej svetlej blond. To ti na pôvodnú farbu nestiahne. Keby si mala tmavé nafarbené, tam pigmenty tvojej farby ostali a boli "doplnené" o pigmenty farby chemickej. Tie by ti stiahli. takto nie, bohužiaľ.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sťahovač farby - Fórum - ZDRAVIE.sk