co je zakladom vztahu?

lost

ta3,

wow, tak to bolo pekne :)
a hlavne ake zaujimave, jeden tip a prave vyhra v momente ked to (a ten) clovek potrebuje najviac :-O

ta3

Lost,
nezalezi kolkokrat si podal sportku, ani ako vela stlpcov vyplnis, teraz Ti nieco poviem, bolo to davno, cca pred 24 rokmi, vtedy posledna sanca podat sportku bola v piatok poobede, velmi som potrebovala peniaze, hoci som nesportkovala, rozhodla som sa, ze ju podam, cestou z roboty som sa na poste (neviem, preco sa vravi na poste, ked je to vlastne v poste) postavila do radu, vsetci sme drzali v rukach tikety, vsetci sme chceli vyuzit posledne hodiny na podanie sportky, ked som videla u niektorych vsetky stlpce vyplnene, niektori dokonca mali kompletne vyplnenych niekolko tiketov, tak som ten moj ubohy jeden stlpcek schovavala, aby ho co najmenej bolo vidiet a vies, co sa stalo v nedelu doobeda pri TV zrebovani?, nevyhrali ti, co vyplnali niekolko stlpcov, dokonca tiketov kazdy tyzden, ale ja som vyhrala prvu cenu aj s premiou na svojom jedinom stlpceku na prvykrat, vtedy jeden stlpec stal 3 Kcs, ja som tie 3 koruny rozmnozila na rovnych 300 000, co bola na ten cas kopa penazi, nuz hovori sa, ze kto nema stastie v laske, ma stastie v hre a ked som si vyhru odnasala z posty rovno do banky, bola toho plna diplomatka, mala som pocit, ze som vykradla banku, tolko vela zvazkov bankoviek to bolo, priala by som zazit kazdemu ten radostny sok, ked proste vsetkych sest cisiel sedi presne na chlp

lost

19.11 som mal extremne zaujimavy den. Ono asi kazdy druhy den v tomto roku som pozrel na hodinky a stale tam bolo 19:11
A prisiel datum 19.11 - nevenoval som tomu pozzornost, avsak mama mi povedala "ty si mi priniesol stastie", lebo som ju necakane zavolal na "nakupy" a nasla nejake oblecneie vo farbe co dlho hladala.
Teste predtym som mal extremne zaujimave stastie v praci.
To bolo v piatok..
Som si povedal.
OK! dnes si podam sportku..

ale zabudol som :(

ale proste citil som ze by som vyhral :D

chcel som nahodne cisla zo stroja, cize uz nikdy nezistim ako by to dopadlo, avsak :D asi nijak.. ktovie :)))))))))

loterie som hral asi tak 5x v zivote.. vyhral som presne 0x :D