Mam ci nemam anorexiu

Príspevok v téme: Mam ci nemam anorexiu
hillary

ahojte no tak sa vas chcem spytat podla vas mam anorexiu ci nemam, moj jedalnicek v podstate kazdy den podobny
ranajky :musli - jogurt
desiata : nic
obed : kuracie maso zelenina wok salat uhorkovy kopcek ryze
desiata : ovsena kasa bona vita
vecera vacsinou to iste co na obed bez ryze
na vase jedalnicky jem asi aj dost ale stal sa pruser kym vaha stala nalada bola super ze budem postupne navysovat ale ta svina sa zacala dvihat !!! za den aj kilo a teraz sa bojim hocico zjest aby som nepribrala, na vsetko si davam pozor , sladke absolutne nejem, ked ma chyti pazravka davam si adipex snazim sa maximalne dva krat do tyzdna, a dalsia vec je ze preco sa bojim ze mam anu je to ze sa vidim stale bachrata a pri tom mi kazda vravi ze som jak kostra a ja stale vidim po tom kile navyse iba bachrate tlste prasa , baby pomozte mam problem ci nemam , som si asi dodrbala cely metabolizmus , strasne ma zaujima vas nazor a meriam 180 cm, vazim 56 kil

AnnaM2O

Ahojte.. no ja som mala anorexiu 3 roky, bola som veľmi mladá, mala som 14 rokov. Taťka si ma stále doberal že som tlstučka, ale nebola som. On to myslel len zo žartu nie važne.. ja som to zobrala važne a začala som chudnuť. Bol to taky skok. Jeden vewčer som jedla slaninu a maso a všetko, a na druhy deň som nezjedla nič. potom tiež nič a zase nič. a uz som nejedla vobec. Matka si to všimla a chcela vyhladat odbornu pomoc, no nikto mi nevedel pomoct, pretože aj keď som bola v nemocnici na hadičkach, doma som zase nič nejedla, lebo som chcela byť chuda. Bola som chudá, bledá a mala som kruhy pod očami. merala som 178cm a vážila 42 kg. Stale sa mi točila hlava a bolo mi na odpadnutie. Mama ma začala nútiť jesť no ja som stravu nechcela prijať. Keď sme sa konečne dohodli že mam zjesť len banán, tak som si ho dala na 7 častí, že to budem mať na cely tyžden. Nakoniec som zjedla tú prvú čast a mala som z toho obrovske depky tak som sa išla vyvraciať, pred tým mi to bolo enchutne ale zvykla som si. Teraz mam 17 rokov. A myslím, že som bola sprostá, ale nikdy sa nevyliečim uplne, keˇdmi niekto povie že som trochu pribrala, mam chuť spraviť to isté. zas.asi toľko.

snehulienka.

pre: hillary - pokračovanie

Pisem ti tieto riadky preto, lebo dufam, ze si este v takom stadiu, kedy sa mozes spamätat a prestat s chudnutim, a vyhnut sa tomu peklu, ktore zaziva kazdy clovek trpiaci anorexiou. Ja som anorexiu mala niekolko rokov a jedine co mozem povedat, je to, ze to bolo strasne. Zamyslela si sa niekedy nad tym, preco vlastne chces byt chuda, a preco ta tak stve, ked priberies 1 kilo ? Co je na tom zle ???!!! Podla lekarskych tabuliek mas totalnu podvahu a mala by si pribrat este aspon 6 kg, aby si zacala mat normalnu vahu ! Pri vyske 180 cm je zdrava normalna vaha 62 až 77 kg u žien. Tak prosim ta nerob blbosti, teš sa z toho, ze ti chuti jest, a hlavne už nechudni. A nech ta ani len nenapadne uživat ešte niekedy ten adipex - je velmi zdraviu škodlivy a mozes si jeho uživanim totalne zničit zdravie. Tak prosim ta neblni, ak nechces skoncit ako mrtvola niekde v hrobe. Tes sa zo života a raduj sa z toho, že ti chuti jest. Tučna určite nie si !

snehulienka.

ahoj hillary,

v prvom rade ti chcem napisat, ze mas podvahu. Ak mas 180 cm a 56 kg - tvoj BMI je iba 17,28, co je podla tabuliek podvaha = vazis velmi malo a mala by si pribrat. Nikto z nas nie je jasnovidec, aby ta vedel na dialku diagnostikovat, ci mas anorexiu alebo nemas - na to su lekari.

Na druhej strane ti chcen napisat, ze ta chapem, mne tiez vzdy zalezalo na tom, aby som bola stihla, a vzdy ked som sa na seba pozrela do zrkadla, som si povedala, ze by som mala este schudnut. A tak som chudla a chudla a jedla coraz menej - az som vyzerala, ako keby ma vypustili z koncentraku,iba kosti a koza. Aj tak som chcela byt este chudsia, a to je na anorexii to chorobne - ze clovek chce byt stale chudsi, aj ked uz vyzera ako ludska troska. Anorexia mi znicila telo a znicila mi zivot. Vychudnute telo mi neprinieslo stastie, ale velke utrpenie. Trvalo velmi dlho, kym sa mi podarilo vyhrabat z toho najhorsieho. A vies preco ti to pisem ?

hillary

baby ale ved ja jem normalne , a anu som napisala iba preto lebo pred tym ako som zalozila tuto temu som si asi dve hodiny citala temy v tomto fore, ved ja nemam a viem si dat aj normalny obed v restike, teda niake masko ryzu , a ak aj mam tak jediny niaky nabeh, neviem vlastne ani co mam napisat som zmetena

a inak som asi jediny clovek na svete ktory ked ide na zumbu ma na druhy den o kilo viac , mozete mi toto vysvetlit? normalne jem ako normalne a idem na zumbu domov s dobry pocitom co som pre seba spravila a na druhy den kilo hore nechaaaapem

bibba

ved si ako modelka. ako sa mozes citit tucna? musis s tym prestat. a anorexicka si uz len kvoli tomu jak tomu hovoris "ana", to si takto hovorite vsetky, ze? ana a mia... ach hrozne...