Som malý

BLABLABLA

JA MAM 8 A MAM 102CM A TO MI NESACI PORADTEMI PROSIM SOM DO PIATAKA A SOM
3.ROC. CHCELA BY SOM BYT AKO ON.ON MA
118CM PROSIM,PROSIM,PROSIM.

gites

prosim vas ! pomozte mi! mam 13 rokov a mam 144 cmm prosim a otca mam 175 cm a mamu 167 prosim pomozte mi surne !!!!!!!

alchemist

nic si z toho nerob ja mam 26 rockov a mam 168cm a tu som... kukaj kolko je malych hercov a co dokazali, napr dustin hofman, tom cruise, alebo spevaci Bruce Dickinsom Ronie James Dio

goccia

ja som este na vysokej skole narastla 1,5 cm, a to som zena, takze mas pred sebou este vela rokov, za ktore sa urcite este vytiahnes

verra66

baby to v tomto maju ooovela tazsie :( zatial co chalani mozu rast aj po 20-tke,mne doktor povedal,ze dievcata este cca 2 roky po prvej menstruacii.ja som ju dostala v 12 a od 15 nerastiem.skoncila som na 152cm,ale co uz.nejako som sa s tym zmierila.len dufam,ze deti to potiahnu vyssie :D

ShaulaThalit

Ja si pamätám, že ako 13-ročná som mala okolo 170 cm, cca... a moji spolužiaci mi boli minimálne o hlavu menší, ale teraz, keď niekoho stretnem po dlhom čase, tak síce som stále vyššia, ale sú aj oni vysokí...
V deviatej triede si pamätám, že spolužiak cez prázdniny letné vyrástol o 11 cm, čiže to je individuálne