Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
ewelinka

Uz ma to nebavi... svoju mam taku stredne hnedu a cez leto som si dala cierny sampon, ktory sa nechcel ani za svet vymyt, vraj preto, ze som mala kvalitne vlasy kedze neboli farbene.Tak mi to kadernicka stahovala, samozrejme to pokaslala, konce ostali tmavohnede, hore blede, uz skoro blond, dva krat mi to farbila nechytilo to, tak som si doma z nervov kupila zas tmavsiu hnedu, gastan, chytilo mi.Ale to bolo z nudze a tak som isla inej kadernicke, ktora mi to sice dobre stiahla KONECNE na bledohnedu a chcela som taku medenu, ale bledu, no a viete co urobila??? Namiesala to tak, ze mi chytila tmavocervenohneda namiesto peknej bledohnedomedenej, ja uz neviem co mam robit!! Uz ku kadernicke nechcem ani za svet, dala som si na to karamelovohnedy sampon, tiez to chytilo natmavo, ale aspon som neziarila na cerveno! Ale co teraz?? Chcela by som medene, ale take skor strednohnede medene, ale chcem si to sama spravit, kadernickam neverim, co s tym? Poradte prosim... Tato sa mi celkom paci, nemate ju niekto??
www.palette.sk

nihi :)

kasli na paletky, vyskusaj bud casting alebo tu novu penovu schwarzkopf, o 2 odtiene svetlejsie si kup, ako by si chcela, resp ako je na obrazku. uvidis, bude to dobre :)

ewelinka

Pacia sa mi tieto dve farby vlasov... ta karamelova mi ale ako sampon chytila velmi tmavo tak sa bojim, ale je tam pisane, ze je vhodna aj na tmavsi hnedy odtien, len ked ja to mam docervena, mna slahne :((...

www.palette.sk

www.palette.sk