Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Vianočné darčeky

Príspevok v téme: Vianočné darčeky
Santa Claus

Idú Vianoce! Ľudia začínajú nakupovať darčeky pre svojich najbližších a snažia sa vymyslieť niečo originálne. Každý rok riešim tú istú otázku. Čo komu kúpiť prípadne vyrobiť? Najkrajšie je vraj to, čo človek vyrobí sám. Myslím, že nie len mne, ale viacerým z nás pomôže ak sem každý napíše svoje skúsenosti s darčekmi. Čo kúpil, zhotovil a pod. Peňazí nie vždy je na rozdávanie, ale potešiť chce každý. Tak aké sú vaše tipy?

patriciaz

Santica zážitky sú najlepšie, ja už tiež asi budúci rok pôjdem do niečoho takého :)a díky za typ teda :D zíde sa

Martinka2852

neviem či to niekomu už pomoze, ale ja som detom nakupila sady plastelin playfoam a verte mi to bolo to najlepsie co som mohla kupit... zabavia sa s tym dlho a nie je z toho bordel ako z obycajnej :P

Jenn

ja mam toto pre priateľa www.giantmicrobes.cz a som zvedavá na jeho reakciu, má veľmi rád vesmír a bolo mu fakt ťažké nájsť niečo vôbec, ale to je asi prvý darček na ktorý som fakt hrdá, že som našla a trafila sa snáď presne :D

ABC4

No, radšej lacnejšie, ale za to niečo, čo človeka veľmi poteší, niečo originálne, hlavne niečo užitočné, čo v živote využije, bez čoho sa v živote ďalej nepohne :-)

Mariaa6

ja najradsej davam vyrobene darceky
ale nejaka inspiracia je aj sem, a napr knihou podla mna u vacsiny ludi nic nepokazite
vzdelavac.sk

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vianočné darčeky - Fórum - ZDRAVIE.sk