Vianočné darčeky

Príspevok v téme: Vianočné darčeky
Santa Claus

Idú Vianoce! Ľudia začínajú nakupovať darčeky pre svojich najbližších a snažia sa vymyslieť niečo originálne. Každý rok riešim tú istú otázku. Čo komu kúpiť prípadne vyrobiť? Najkrajšie je vraj to, čo človek vyrobí sám. Myslím, že nie len mne, ale viacerým z nás pomôže ak sem každý napíše svoje skúsenosti s darčekmi. Čo kúpil, zhotovil a pod. Peňazí nie vždy je na rozdávanie, ale potešiť chce každý. Tak aké sú vaše tipy?

ZdenkaQQ

My sa chystáme na silvestrovskú lyžovačku takže pod stromčekom budú lyžiarske nohavice, čiapky a rukavice

elenjun

Ja som na 24time.sk kúpila krásne hodinky manželovi :) a ešte nejaké drobnosti, nech toho má viac pod stromčekom

lucky911

Zdravím všetkých, čo zháňajú originálny darček pre svojich blízkych, priateľov a obchodných partnerov.
Pre inšpiráciu Vám uvádzam e-shop zlatedary.sk
V e-shope nájdete netradičné darčeky, ktoré nenájdete v bežnom kamennom obchode.
Ceny sú prijateľné, kúpite aj za pár drobných. :)
Príjemné nakupovanie prajem.

Zuzanka H

Ja dávam robiť darčeky z fotiek - kalendáre, poháre, peračník, vankúšik. Je to milé a nie príliš drahé

majka76

Ja som robila darčeky takmer pre celú rodinu na urobsiodznak.sk - dajú sa tu vyrobiť výrobky s vlastným motívom alebo fotografiou - zrkadielka, otvárače, magnetky... nestojí to veľa a je to originálne :)

Kamila K

Ja na nejaké vymýšľanie darčekov veľmi nemám čas a zvyčajne všetko objednávam cez net. Manželovi z notina objednám parfém, mamine kozmetický balíček, tatinovi sadu na holenie a zostanú mi už len darčeky pre deti - a tie si napíšu zoznam :-)

thisss

Ja som minulé vianoce dostala krásny mixer klarstein - herakles a hrozne ma potešil, kedže to bolo moje priadnie už dlho, mať doma takého pomocníka :)

reny234

Ako píše ewka, hodinky sú krásny darček, aj keď nie je vlastnoručne vyrobený, myslím že poteší aj muža aj ženu