Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jemna trvala ondulacia

Príspevok v téme: Jemna trvala ondulacia
lenike123456

mali ste uz trvalu niekedy? ja mam rovne vlasy a strasne by som chcela take jemnne vlnite vlasy, nieco ako ked mate vlasy vo vrkococh a ked si ich rozpletiete tak ich mate tak pekne vlnite... da sa to pomocou trvalej? chcela by som si to dat spravit u kadernicky, bojim sa sama riskovat.. neviete kolko to moze priblizne stat? mozem si k nej aj priniest vlastnu trvalu a ona mi to len nanesie, lebo by som chcela investovat do fakt dobrej znacky, pocula som, ze jemna trvala wella headlines je dobra, stoji asi do 15 eur. Piste vase rady a skusenosti, dakujem

PETASO

U mňa akurát prešlo to 2 mesačné obdobie, čo som si dala spraviť "šetrnú trvalú", čo je vraj umývateľná. Tak zo začiatku tých prvých pár 2-3 umytia to bolo hrozné, lebo ja mám aj dosť husté vlasy tak som bola ako riadny baranec, ale potom sa to už upravilo. A teraz po nejakom čase, sa mi to postupne vyrovnáva, ale ja som si dávala natočiť na také väčšie natáčky, ale všetci mi to chválili, že super, ale mne sa to až tak nepáčilo. Ale mám kamošku, čo si to tiež dala spraviť, ona má úplne jemnučké, riedke vlásky, a u nej to vyzeralo dobre ako na mojej hrive.Aj to hovoria, že trvalá veľmi ničí vlasy, ale ja som nejako zatiaľ nepostrehla, že mám zhoršenú kvalitu vlasov. Takže toľko moja skúsenosť. Takže neodhováram, pokiaľ chceš vyskúšaj. A ja som zo ZV a zaplatila som za to 20 E.

lenike123456

urcite chcem si najst nejake kvalitne kadernictvo, len sa trosku bojim, lebo zatial som nebola nikdy spokojna ani so strihom, uz par rokov sa striham sama, vzdy som sklamana z kadernicok, ako keby ma chceli naschval dospatit... Mal uz niekto gelovu trvalu? zevraj je vymyvatelna, take nieco by som chcela aby nebolo potom vidno ten "skok" ked mi to bude vyrastat..

bibisa

kazda kadernicka ma v salone kvalitnejsiu trvalu ako v obchode.takze by som doporucovala skor najst kadernictvo kam budes chciet ist najst na nete a bud zavolat a opytat sa kolko to bude stat alebo napisat mmail..ale nemalo by to byt drahsie ako 20e...ale ide aj o to ci ides do ucnovskeho kadernictva alebo si vyberes nieco kvalitnejsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jemna trvala ondulacia - Fórum - ZDRAVIE.sk