Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štípanie zadku

Príspevok v téme: Štípanie zadku
Marek123123

Zdravím,mám veľmi závažný problém.Nikomu som to zatiaľ nepovedal a tak sa pýtam Vás.
Stalo sa Vám už dakedy,že Vás dlhšiu dobu štípal zadok alebo či Váš už vôbec niekedy štípal? Stravujem sa dobre,nejem veľa sladkého a po každej veľkej potrebe si poutieram zadok.Sprchujem sa 1x do 2 týždňov ale nesmrdím ani nič lebo sa voňavkujem a sprejujem a zuby si tiež umývam.Nehorázne to štípe a v škole nemôžem sedieť ani na stoličke a často preto dostávam zle známky lebo sa nemôžem sústrediť prosím POMOC !

verula

Fuuj,že sa to nehanbíš napísat, že sa sprchuješ raz za dva týždne a ešte k tomu sa aj navonavkuješ...umy si zadok každý den a zbavíš sa svojich problémov , kolko máš vlastne rokov, že vôbec ta to nenapadne ,že sa treba denne sprchovat? ale ja si myslim ,že toto ani nie je pravda ,len si chcel provokovat.?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štípanie zadku - Fórum - ZDRAVIE.sk